Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud mar 7-8 honapos...

Miket tud mar 7-8 honapos babatok?

Figyelt kérdés
Minden erdekel ami eszetekbe jut.. Van mar foga? Mi ujjakat csinal most? Mi ujjakat kezd enni?Stb..
2009. jún. 27. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most kezdte el h feláll ez az újdonság. Amúgy van 3 foga most jön a 4. Enni most a brokolit eszi kissebb nagyobb sikerrel.

7,5 hós kisfiú anyukája.

2009. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam 7 hónapos 1 hetes

Fogacskák még a tokban:)!

2 hete kúszik,pár napja négykézláb rugózik,néha sikerül

ebből a pozícióból lecsüccsennie

Már nem akar feküdni,ülve kell öltöztetni

és csak ülve akar enni,

állandóan pakol,

pohárból iszik,

és mindenhonnan szökik :)!

Ha leültetem,egyenes háttal csücsül percekig,és úgy játszik.


Még csak ezeket eszi:

krumpli,répa,brokkoli,rizs,borsó,cékla,alma,+ az üveges gyümölcspépek.

Napi 3x-4x még anyatejet kap.

2009. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hónapos a babám. Most jönnek a fogai, egyszerre 6 már félig ki van bújva. Eléggé szenvedünk vele most. Szereti a gyümölcsöket, főzeléket, adtam már neki kicsi csirkehúst, sonkát, barnakenyeret, pogácsát is, de ezeket ritkábban. Mindent szeret. Naponta 2-szer eszik kaját, amúgy anyatejes. Felül, forog, mászik, hidat csinál, gagyog egyfolytában, még nem állt fel, de próbálkozik.
2009. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám holnapután lesz 8 hónapos. Már mászik, felül, feláll. Foga még egy szál sincsen, de már 3 hónapja kínlódunk vele. Alul és felül is nagyon be van dagadva és kifehéredve a fogínye, remélem már nem kell sokáig várni. Most akarom majd a halacskát meg a dinnyéket megkóstoltatni vele. Most van az az időszak nálunk, hogy anyamániás lett és vannak időszakok, amikor csak velem van el senki mással, még az apjával sem.
2009. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem 5hónaposan 4kézlábra állt és rugózott,6hónapsoan felállt és elindult 4kézláb,7hónaposan stabilan ment a bútorok mellett kb 8.5hónapos volt mikor 4foga kijött 2hétre egymásra,10.5hónaposan elindult és most lesz egy éves,de már szinte szalad-igaz egész nap vele foglalkozom meg születése óta meg sem áll...kb 8hónaposan kezdett szavakat próbálgatni mondani...labda-abda-ámp-lámpa..app-apa..már egész tisztán mondja ezeket,új csak az anya lett,ami nyanya volt előtte...remélem segítettem..

2009. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 8 hós fiam nem ilyen csodagyerek, mint itt ezen az oldalon az összes baba:) 7 hós múlt, akkor kezdett el kúszni, most ezt gyakorolja, meg a négykézláb hintázást. 5,5 hósan kijött 2 foga, azóta semmi. Főzit, gyümit , tápit eszik, pont eleget. Épp nyüszög, hogy vegyem fel...most ez az új szokása:( amúgy tündéri, átlagos mozgásfejlettségű baba. Ja, tegnap óta pápázik, de csak apának:)
2009. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 3-án lesz 8 hónapos.

5,5 hósan kezdett el kúszni, 6 hónapos korától mászik, mostanra már tökélyre fejlesztette ezt a tudományát. 1 hete feláll, azóta nincs egy nyugodt pecem, mert még el-eldől és félek, hova üti be a fejét.

Mindene a mozgás, imádja, hogy szinte bárhova eljut, amit kiszemel magának. Felállásból, néha mászásból lehuppan a fenekére, erőltetten lehet mondani hogy ül.

Az evésben kezdünk visszafejlődni az utóbbi néhány napban. 2 hete kereken megtagadta a szopit (még reggel, este szopizott), de szerencsére ügyesen ette a gyümölcsöket, főzelékeket. Na, ez mostanság már nem így van, ugyanis most sztrájkol, főleg a főzelékekkel szemben.

Fogzik ezerrel, ennek tudom be mostani szeszélyes étkezését. Még nincs foga. Ennek ellenére mindent "megrág", megkóstol. Kezdi használni az ujjacskáit.

2 napja pápázik a mamijának. Ja, és az ikertestvérének is a tükörben:D

Kb ennyit tud.

Még annyi, hogy borzasztóan ki tudja mutatni, hogy éppen tetszik-e neki valami vagy sem. Nagyon tud ellenkezni. Főleg a pelenkázás alatt nem hajlandó nyugton maradni.

2009. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

helló! pár napja múlt 8 hónapos a kisfiam. 6 hós volt, mikor elkezdett mászni és magától felülni. 7 hónapos és 5 napos, mikor feláll. Most már lépeget. 7 foga van.

Mindent szeret, a szokásos zöldségeket, gyümölcsöket eszi, tejpépet, kekszet, még napi 2x szopik is.

2009. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kislányom 5-én lesz 8 hós,kb 1 hónapja mászik,pár napja szépen ücsörög,és próbál felállni,van mikor sikerül is neki,nagyon sokat (egész nap) beszélget,de fogunk még mindig nincs 1 se,most bújik 2 egyszerre.
2009. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!