Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell használni orrszívót?

Meddig kell használni orrszívót?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell az, hagyd!
2009. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Én sem használtam..
2009. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 1,5 éves és használjuk még mindig. (Elemes, motoros változat, nem az a kézi pumpás!)

Régebben hallotam a levegővételén hogy mikor kell használni, mostmár mutatja is hogy van bennt valami, akkor kiszívjuk. Egyáltalán nem zavarja, nem sír, türelmesen kivárja míg megtisztul az orra...

2009. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A babám 7 hónapos még eddig én sem használtam, megvettem, de még ki se bontottam.
2009. jún. 27. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Pedig nagyon jó, nekünk is orrszívós van, és reggelente, ha egy kicsit be dugulva az orra, használni szoktam. Kb. hetente 2-3 alkalommal, nem is volt még beteg, szerencsére.

6 hós babás

2009. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha majd meg lesz fázv majd jó szolgálatot fog tenni.
2009. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig kell használni amíg nem tud orrot fújni, tehát kb 2 éves koráig.

Minden este fürdés után kiszívom az orrát.

Összegyűlik neki az egész napos por, kosz, bukás stb...

Ha beteg akkor meg szinte folyamatosan fél óránként szívom, mert különben nem tud inni, enni, szopizni.

1 éves lesz, még csak 1x volt náthás szerencsére.

De az nagyon fontos, hogy az orrát kitisztítsd neki, hogy éjszaka rendesen tudjon aludni.

2009. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!