Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek medencéje a...

Van valakinek medencéje a kertben?

Figyelt kérdés
A férjem medencét akar építeni a kertben (1,5 m lenne kb), de én rettegek tőle, hogy majd bele fog esni a kisfiam (most 4 hónapos, nyilván nem most,hanem később). Persze ő azt mondja hogy elkeríti és letakarja, de én akkor is félek. Vagy majd egyfolytában a nyomában kell lennem később is. Akinek van az hogy oldja meg?
2009. jún. 27. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen kisebb kerítések. Kb úgy egy-másfél méter magasak lehetnek. Ha rendesen meg van csinálva akkor nem lesz baj. De miért nem vesztek ilyen másik medencét(nem tudom hogy hívják de linkelek: [link]

Szerintem ha ilyen lenne tehát ilyen magas és el van kerítve nem történhet baj. De vannak kemény lapú takarók amikre ha rámászik sincs baj.

2009. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a linket, nem rossz, de ha ő csinálja akkor olcsóbb lesz. köszi a választ, remélem nem lesz gond.
2009. jún. 27. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk van medence. Mármint nem nálunk, hanem anyukámék építették mikor én még gyerek voltam, és csak a nagyobbik hugom volt meg. Azóta lett még pár testvérem, így már 5-en vagyunk tesók. Ahogy én visszaemlékszem:

Mindig rettentően figyelnünk kellett a tesóimra, míg kicsik voltak. Sosem engedtük a medence közelébe. Igaz, van egy kb 40 cm-es pereme, meg vagy 2 m mély és olyan 10 m hosszú. Végül is nem nagy, de egy gyerek azért bele tud esni. Megnyugtatlak! Egyikőnk sem esett bele, soha se! Már régen nem használjuk a medencének nevezett részt, mert ez még a 80-as évek elején épült, és nem rendelkezik vízforgató technikával stb...szóval, lehetne lazán rákölteni közel egy milliót, hogy jó legyen és medenceként fonkcionáljon...Jelen esetben, egy nagy esővízgyűjtő. állandóan tele van vízzel, és mindenféle furcsa dolgokkal,amiket beledobáltak a tesóim is míg kicsik voltak. Nyáron békák laknak benne, meg teknősbéka...Lassan befutja a borostyán a környezetét a a tetejét, mert íves vas teteje van...Szóval...Nem is használjuk! Míg én kicsi, úgy 10-12 éves voltam akkor töltöttük fel, de sosem volt teljesen feltöltve, mert az vagyon lett volna! Így csak ott áll, és nincs kihasználva. Én már említettem a szüleimnek, hogy alakítsuk átt kerti tóvá, de még nem szánták rá magukat.

Arra viszont készülj fel, hoyg mivel gyerek és az én tesóim is azok voltak, meg persze annó én is, szerettünk a medence körül sertepertélni, és minden vackot beledobálni..Barbi- baba, kisautó, labda...stb biztos bele fog kerülni. Meg lehet értetni persze, egy gyerekkel, hogy ne menjen a közelébe, és talán majd olyan 3-4 éves korára fel is fogja..(vagy nem) és még ki tudja meddig fognak bele kerülni játékok, fadarabok, meg ezer más érdekes dolog, amit egy gyerek meg nem talál az udvarban..

Viszont, én meg kerti tavat szeretnék csináltatni a házunkhoz a férjemmel. Én is nagyban gondolkozom, kb, mint a szüleimnél a medence. Szerintem nem lesz gond a törpémet is megszoktatni vele. ő most lesz 1 éves júli 8-án. Talán jövő nyáron majd nekiesünk és kiássuk a helyét.:)

2009. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk még nincs de tervben van hogy hamarosan lesz. 3 kisgyerek lesz a háznál, ezért nekünk is oda kell figyelni mit építünk. Mi ezt a tolós plexi búra megoldást választottuk, nem csak azért jó mert ha be van húzva és kulcsrazárva akkor oda nem megy be se gyerek se senki, hanem állatok sem, kosz sem, és még esőben rosszabb időben is használható mert tartja benn a meleget. Napsütésben meg ki lehet nyitni. Persze nem olcsó, de ez van


[link]

2009. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk igaz nincsen kertes házunk csak anyósoméknak,de én nem mernék ilyet vagy ha csinálnánk is olyan masszív elzárással,hogy ne történjen semmi gond ha a közelébe megy is. a plexis megoldás nagyon jó de irtó nagy terület kell hozzá,de ha van akkor nagyon jó és mutat is-majdnem mint egy uszoda...:d

De amíg kicsi sztem te sem fogod egyedül kint hagyni..

2009. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!