Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltek hogy a bölcsibe...

Nem féltek hogy a bölcsibe majd megsérti magát a babátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

És akkor milyen gond lesz?


Nekem van egy ismerősöm, aki nem tanult meg esni. Ha elesik, úgy zuhan el, mint egy darab fa: még a térdét sem hajlítja be közben. Persze azzal a súllyal, ami ma van neki, össze-vissza is törheti magát közben.


A kisbabának még a csontjai is puhák: hajlanak. A sebei meg kb. tízszer olyan gyorsan gyógyulnak, mint a középkorúaké. És eleve nem esik olyan nagyot, mert kisebb (egy egeret pl. akármilyen magasról ledobhatsz: ha nem betonra esik, semmi baja sem lesz. Egy macskának sem - HA a talpára esik. Minél nagyobb valaki, annál nagyobbat esik).


Azzal okozod a legnagyobb gondot a babádnak, ha mindentől óvni akarod.

2009. jún. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én féltem! Attól is, hogy nem teszik elégszer tisztába, hogy nem szeretgeti senki mikor szüksége lenne rá...

A szívem szakad bele hogy be kell adnom!

2009. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én lányom még csak 10 hónapos. de már most rettegek attól, hogy 2 évesen bölcsibe kell adnom. ismerősöm elég durva dolgokat mesélt. pl. kiharaptak a fia füléből egy darabot, mármint egy másik gyerek. és ez persze maradandó sérülés...

szerintem simán előfordulhat olan is, hogy pl. kiszúrja egyik a másik szemét.

2009. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolom akkor játszótérre és egyéb veszélyes helyekre nem viszed... Te jó ég,nem kiképzés lesz. És ha érzi a gyerek a feszültségedet és a félelmedet akkor eléred hogy reggeltől estig sírni fog érted ahelyett hogy játszana boldogan. Nem gonoszkodni akarok,de előre mit izgulsz ezen?
2010. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!