Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne legyen vad?

Figyelt kérdés

Olyan durvának tűnik a 10 hós fiam. Pláne ha valmai nem megy neki. Vicsorogva próbálja benyomni a telefon gomját,hogy világítson, és ha nem megy akkor ...

Vagy ha nem tud lapozni a mesekönyvben akkor kitépi és megeszi :(


2009. jún. 26. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg rám, nem sértésből akarok írni semmit.

De gondold át, h a terhességed alatt idegeskedtél-e, mert ez kihathat a gyerekre. Vagy akár az, h otthon sokat veszekedtek Apával. Nem kell ide verekedés, szurkálás, vagy ordibálás, mert megérzi a gyerek, ha feszültség van a levegőben és akkor ő is feszültté válik. Ha persze nincsenek ilyen gondok, akkor lehet, h ilyen a természete, hirtelen berág mindenen. Talán el lehet vonni a figyelmét akkor ha ezt csinálja, vagy szépen higgadtan, mintha nem lennél ideges, h mondjuk a drága mesekönyvet elszaggatta, meg kell mondani neki, h nem szabad. Ha semmi nem jön be, akkor reménykedni tudsz, h majd csak kinövi.

2009. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekel.. Az én fiam 9,5 hós, ő nem konkrétan vadul, csak nagyon hisztizik, ha valami nem megy neki. Egyszerűen ordít, és közben elkeseredett szemekkel néz rám.

Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.

2009. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1-nek: Iszonyatos lelki állapotban voltam néhány hétig terhesség alatt. Viszont a házasságom, és az itthoni légkör mondhatom hogy 100 %-os (kopp-kopp).

2-nak: Legalább nem vagyok egyedül. :) :(

2009. jún. 26. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:

minden kicsinek megvan ez a korszaka. azt tudom mondani, hogyha jol viseled, el fog mulni, ha nem mulik el, akkor van gaz. direkt vannak ilyen "levezetojatekok", amik jol birjak a strapat.

kitartast, olvass picit utána, hogy miket lehet tenni, válaszd ki, amit helyesnek gondolsz, es nyugi :)

2009. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!