Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam beütötte a...

6 hónapos kisfiam beütötte a fejét?

Figyelt kérdés

Kisfiam a járókájában játszott. Gurul már jobbra-balra.

Egyszer hirtelen felsírt.

Fel volt "kenődve" a fa járóka rácsaira (gondolom pont úgy fordult, hogy lefejelte a rácsokat)

:(

Hamar megvigasztalódott, de a homlokán van egy pici kb borsó nagyságú lila pukli.


Azóta ugyan úgy viselkedik, evett is, játszik is.


Szerintetek vigyem orvoshoz?


2012. máj. 16. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell. Figyeld, hogy milyen a közérzete, nem aluszékony e, ill nem e hány. Ha ezek közül valamelyik, akkor azonnal doki!

Ilyen nálunk is előfordul, hogy beüti valamilyét, de nem viszem ezzel orvoshoz. Sőt a férjemnek az volt a szokása, ha nem vették ki a kiságyból, szándékosan, erőből fejelte a kiságy szélét.

2012. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lesz még puklija elég, és lila foltja is, ne aggódj. Szerintem gumiból vannak a babák, direkt, hogy simán túltegyék magukat az eséseken, amik az első évben, no meg utána igen gyakoriak.


Azt figyeld, hogy nem alszik-e túl sokat, nem hány...mert ha igen, akkor baj van.

Amúgy ha jól elvan, étvágya, alvása is ugyanolyan mint eddig, akkor nincs semmi baj, és a pukli majd lemegy.

2012. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem égető a doki, csak ha észreveszed, hogy nem olyan, mint máskor, ez nem azt jelenti, hogy most állandóan lesd....nyugi, mi 8 hónaposan már több bukáson vagyunk túl, mindig azt gondolom húú ez nagyon kemény, de 5 perc és folytatja a játékot...persze nem kell elbagatelizálni...az arany középút :)

Jó babázást!

2012. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!
2012. máj. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!