Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik 6 hónapos babátok?

Mit eszik 6 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Bébi kajából majdnem mindegyiket megeszi.Ha csinálok hús levest kap abból répát és krumplit meg egy kis levest.Sajnos az almáért nem nagyon van oda.

Ti mit esztek már?

2009. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi 6.5 hósak vagyunk

4.5 hós kora óta eszegetünk

reggel tápszer

d.e. natúr tejpép gyümölccsel

ebéd főzelék csirke mellel összeturmixolva

d.u. gyümölcs baba piskótával(bele reszelve)

este tápszer

alma, babán, meggy, barack, krumpli, répa, paradicsom, rizs

ezeket variálgatom...

szereti őket, nem okozott panaszokat, nem hasfájós

2009. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

19.17 es vagyok

szinte minden üvegeset megeszik, eddig azokat kapott, de kb2 hete én csinálom neki a kajszikat, kiadósabbnak találom, ne olyan édesek, és nem kerülnek annyiba

már a végén ott tartottunk, hogy napi 3 üvegeset megevett... :)

most 9 kg a nagy fiú

2009. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lányom mindent eszik amit üvegesből lehet neki enni. Húslevest imádja. Akinek nem eszi meg az almát, az próbálta már sütve? Nyersen nekem nem ette meg, én megsütöttem neki, turmix, plusz egy kis őszilé.

Imádja.

2009. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint jól csinálom. Már én is adok neki húslevesből zöldséget a levével szétnyomkodva. Az én kisfiam nagyon szereti még a májat, ezen kívül.
2009. jún. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!