Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sajnos meghalt valamely...

Akinek sajnos meghalt valamelyik közeli családtagja (nagymama, nagypapa), az kivitte a babáját megmutatni?

Figyelt kérdés
Bocsi a kérdésért.
2009. jún. 26. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 2008. dec. 19-én szültem, a nagymamám 2008. december 6-án halt meg (2 héttel szülés előtt). Sajna nem láthatta a dédunokáját. Én nem mertem kivinni egy darabig, és anyukám azt mondta (babona), hogy amíg nincs megkeresztelve, addig ne is vigyem ki. Meg is fogadtam a tanácsát.
2009. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

20:49-es

Ja, és 4,5 hónaposan volt a keresztelő, utána mentünk el, kb. 5 hónapos lehetett a fiam.

2009. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Mi az összefüggés a keresztelő és a gyerek temetőbe vitele közt? Bocs az offért
2009. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyósomhoz vittük halottak napján,akkor volt a babám 5.5 hós.
2009. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap voltam kint a 9 hónapos lányommal a dédiéknél a temetőben először:(
2009. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát én nem vinném ki,én hiszek benne ,hogy a gyerekek látói képességgel rendelkeznek,mikor kisebb volt a fiam sokérdekes dolgot produkált-pár hónaposan,sokszor volt olyan mintha félne a szobájában valamitől vagy kitől...aztán megoldódott,de ez hosszabb történet..az egyik nagynénikém meghalt kb 4hónapso lehetett,nem mentünk el a temetésére,küldtünk egy táviratot meg felhívtuk őket,sztem semmi helye egy ilyen kis gyereknek a temetőben.Én utáltam,hogy annó járnom kellett kisebbként,de most sem szeretek kijárni,pedig vannak nekem is közeli hozzá tartozóim.egy éveben egyszer kimegyünk,de van,hogy csak itthon gyújtok egy gyertyát értük.Nekem nem az jön le a temetőről,hogy békés meg csendes...nekem olyan sokan vannak ott az jön le..és én nem szeretek oda járni.Lehet ezt sokan elítélik,bár mindenki azt gondol amit akar,én ha meghalok sem akarok temetőben lenni!!!Irtózom a gondolattól is...lehet csak én vagyok furi,de a családom ezt teljes mértékben tolerálja és megérti és ennek örülök.nekem sem él a nagypapám már és a nagybátyám sem aki olyan volt mit a bátyám és csak 6évvel volt idősebb,meg a férjem nagyszülei sem,de nem voltunk kint és nem volt kérdés,hogy vigyük e.Minden nagyi azt mondta,hogy nem ott a helye a gyereknek.És ennek örültem,hogy nem kellett bizonygatnom.de ha te úgy érzed,hogy kiviszed akkor tedd azt,mindenki maga döntse el mit akar...1éves baba mamája
2009. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
tényleg írja meg valaki, hogy mi köze a temetőbe menéshez a keresztelőnek?!
2009. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
csak babona
2009. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ezt én is gondoltam, de a babona szerint mi történik, ha kiviszem? Én hordom magammal ha megyek, semmi gond ezzel, csak érdekelne
2009. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!