Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulás? 1 hetes babám nem...

Szorulás? 1 hetes babám nem nagyon akar kakilni. Aggodom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
anyatejet kap és tápszert potlásnak,és nem megy neki.normális ez?segítsetek?ilyenkor milyen szinü a kaki???
2009. jún. 26. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem nagyon akar kakilni? Hányszor kakil 1 nap alatt? Görcsöl? Nehezen tudja kinyomni? Írj többet, mert így nehéz!
2009. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia!igen nem tudja kinyomni,erölködik,megpiszkáltam a kis seggét akkor sikerül csak.
2009. jún. 26. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi. Ez ilyen. Az én fiam volt hogy 7 napig nem kakilt. Beszéld meg az orvossal.

Mi az alábbiakat használtuk:

1. Cukros kamilla (kezdetnek)

2. Glicerin kúp(1/2) de csak ingereltük vele a végélnyílást(ha nem segített)

3. Feltettük a fél kúpot.

4. Dupholac szirup (remélem jól írtam le)


Ne aggódj ez normális. Nekünk 4 hónap után oldódott meg.

Ti még picúrok vagytok.

A kaki változó színű, nekünk a sárgától a méregzöldig változott.

Egyél szilva befőttet meg barack befőttet az is segít.

A leírtakat amit mi használtunk csak 1 hónaposan kezdtük el. Orvosoddal beszéld meg.

2009. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is volt ilyen, bár az enyém csak szopott. Ilyenkor én ettem szilvát, barackot vagy ittam rostos baracklevet (őszit és kajszit is). Nálunk ezek váltak be. nem kellett soha más praktikát bevetni.
2009. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt (néha még van is) ilyen gond. Sajnos az én babám is kap tápszert az anyatej mellé (3 hetes), kb 1 hete kapja és azóta ritkább ez a szorulásos tünet. Állítólag a tápi segíti az emésztését! A rostos levek és befőttek tényleg segítenek! Ne aggódj!
2009. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld a fenekét, ha tudsz, egyél szilvát, igyál rostosat minél többet.
2009. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!