Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazáshoz hogyan vigyem a...

Utazáshoz hogyan vigyem a tápszert?

Figyelt kérdés

Cumisüvegben a vizet, s külön a port, vagy előre megkavarva?

Dm-es termosz mennyire tartja a meleget?


2009. jún. 26. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy külön üvegbe teszek forró vizet, amit alufóliába tekerek, a port pedig külön egy Aventes zárható kis tároló edénykébe.


Amikor kell, összekeverem.

Így tuti nem lesz baja, a víz nem romlik meg önmagában... :-)

2009. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben mindig termoszba tettem a vizet és vittük a tápszert az origi zacsi csomagolásában, meg persze külön a cumisüvege(k)t.

Mennyi idős a babád? Csak mert idősebbeknek lehet venni kész tápszert is. Mi már olyant veszünk ha megyünk valahova...


Előre megkavarva meg sztem ne csináld, mert megromolhat mire a babád meginná.


DMs termoszról nincs infóm, de hasonlónk volt, egyszer sem használtuk.

2009. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,termoszban a forró viz,külön a tápszer valamiben,mikkor megéhezik összekevered és ennyi!
2009. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Akkor inkább vegyek külön termoszt mint cumisüveghez termoszt?

2009. jún. 26. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, inkább külön termosz. A cumisüveghez való termoszért én is kidobtam a pénzt.... Ha túl forrón teszed bele a kaját, akkor ha kicsi idő múlva kell, még forró, ha pont jó hőmérsékletát teszel bele, akkor hamar kihűl.... arról nem beszélve, hogy néhány óra alatt még a tea is megsavanyszik benne.
2009. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!