Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik nektek ez a nev?...

Hogy tetszik nektek ez a nev? Joshue Haim

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szép szerintem, de hogy kell kiejteni az első felét?
2009. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
haat:) dzsosue
2009. jún. 25. 23:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hááááát, nekem nem igazán tetszik, meg nem is lehet kimondani, megjegyezni

én biztos hogy valami magyarul is kiejthető nevet adnék a születendő gyerkőcnek

a Joshue magyarul Józsua

2009. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a tesom ha fiju lesz a babaja a Saza nevet akarja adni neki (hat nekem nem tetszik egyik sem_ nem tudom hogy irja a nevet helyesen.
2009. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az az igazsag hogy en kulfoldon szulok es itt is elunk, es ha fiu lesz ezt a nevet szeretnem neki adni ha lany akkor meg Aryana
2009. jún. 26. 05:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát jól hangzik, de ugye semmi magyar nincs benne :) Szóval, ha ti magyarok vagytok, akkor nekem kicsit furcsa. Ha párod nemzetiségével megegyeznek a nevek, akkor érthetőbb nyilván :)
2009. jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom Izrael.Nekem személy szerint nem ez a kedvenc izraelita nevem, hanem az Avram.Szerintem dallamosabb is : Avram Haim.
2009. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na,igen.Az utolsó válaszolónak szép tippje van!:)Nekem is tetszik ez így,de olyan nevet válassz,ami neked tetszik.Gondolom te magyar vagy,apa meg izraeli,kombinálásra nem gondoltatok?Mondjuk nem Lajoska Haimra gondoltam...:),hanem " divatosabbra",ami tetszik mindkettőtöknek!
2009. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

lehetne Dávid Haim

minden nyelven ugyanaz

2009. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok de az apa is magyar:)) csak nekunk nagyon tetszenek a zsido nevek
2009. jún. 27. 04:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!