Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mar egy hete nem akar enni...

Mar egy hete nem akar enni gyumolcsot a lanyom, miert lehet ez?

Figyelt kérdés
9 hos lessz 30-an. ha adok neki a megszoktt idoben gyumlcs puret ahogy a szajaba adom elkezd oklondozni tole.hat ugy oldottam meg hogy a tejpepbe teszek neki gyumit es igy megvan a napi adagja.de nem fogja elfelejteni a gyumolcs puret?
2009. jún. 25. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyan azt a gyumit kapja,és ugyanabban az órában?
2009. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén. Nálunk is 1 hete ez a szitu. Kizárólag csak a sütőtököt eszi meg. Okosat nem tudok mondani, de legalább tudod,h.nem vagy egyedül.
2009. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adjal neki mast izu gyumolcsot is es mas idobe!

Ahogy nonek folyamatosan valtoztatni kell az eteleiket is, es az idot is!

Mar 9 honaposan sok mindent adhatsz neki, nagyon sok mindent. 12 honaposan mar mindent kell am ennie a kicsinek!

2009. jún. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok!Koszike a valaszokat!hat igen.... mindig azt kapja amit szeret es mindig abban az idoben mar masik idoben is probaltam hamarabb is es kesoibb is,de nem jartam sikerrel.nem ertem mi tortenhetett,de remelem helyre jonnek a dolgok . koszike megegyszer es minden jot es jo egeszseget kivanok mindenkinek!!!!!!!!!!:))))
2009. jún. 26. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!