Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez így nálunk?

Miért van ez így nálunk?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hós a babám,és szinte csak rám mosolyog.Viszont rám rengeteget...és hangosan kacag meg minden.Az apukájára is szokott,és már volt 1-2 alkalom amikor másokra is,de ez igen-igen ritka!Miért lehet?Minden rendben vele?Ez típus kérdése?
2009. jún. 25. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Típus kérdése. Enyém is ilyen volt, sokáig nem tudtuk megmutatni senkinek hogyan nevet :DD

Teljesen normális :)

2009. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 4 hósomnak van olyan napja, hogy nem hogy nem nevet másra de ha sokáig nézi vagy netán hozzászól rendesen elsírja magát. :) Szerintem most kezd bennük tudatosulni, hogy vannak idegenek meg vannak ismerősök és egyébként is van aki szimpi van aki nem. Ez van. De majd megszokják ezt is.
2009. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ne izgulj, pár hét és mindenkire mosolyogni fog:)

nálunk is így volt. hat hós kisiú anyukája

2009. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg éppen fordítva: mindenkire mosolyog. Sőt... Remélem tudja, hogy én vagyok az anyukája... :)
2009. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hát remélem belejön a dologba.Annyira édes amikor nevet,szeretném ha mások is láthatnák... :-)
2009. jún. 25. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsi fiam 4,5 hós.A családban majdnem mindenkire mosolyog,van aki nem szimpi neki.Az ismerősök közül is válogat:)
2009. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves. Itthon tündéri mosolygós kiscsaj, de amikor valaki megnézi kevés kivételtől eltekintve csak nagy ellenszenvesen néz az illetőre... engem nem zavar, ezt dobta a gép! :-)
2009. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is a válaszokat!
2009. jún. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!