Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nehezen megy az...

Másnak is nehezen megy az orrszívó porszívót használni?

Figyelt kérdés
Üvölt mint a sakál nagyon nem szereti, le kell fogni!Van elemes is drága és rosz befektetés volt, de nem engedi azt sem.Ötlet figyelem elterelésre?
2009. jún. 25. 19:27
 1/9 anonim válasza:

szia!

nekem nincs gyerekem de a kereszttesómat szinte én neveltem fel 2 éves koráig ha egyet tudsz kerüld az orrszívót,mert sokkal hamarabb lesz arcüreggyulladása és később lábal ki a megfázásból.Pici korától zsepivel próbálkozz ha teheted.

2009. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10 hós nem tudja fújni az orrát, keresztfiam 3 éves most kezdi tanulni az orrfújást!Muszály kiszívni az orrát nem kap levegőt!
2009. jún. 25. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld ki az Aqua Maris nevű orrspray-t. Ez egy Adriai tengervízből készült csodaszer, patikában lehet kapni. Mióta mi ezt használjuk nem nagyon van szükség orrszívóra. Ez a cucc fellazítja a cicakakát. Nálunk pár percen belül két tüsszentéssel annyira előre jön, az a fránya fikusz, hogy a sima orrszívóval, vagy kézzel is ki tudom szedni! Egy próbát megér.
2009. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
muszáJ.
2009. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindenkitől az ellenkezőjét hallom, tudom. Ha nem szívod ki, akkor pang, abból lehetnek komolyabb betegségek. Erről a figyelmét elterelni nem tudod, túl kell rajta esni. Ha egyedül csinálod: ülj le terpeszbe, ő meg a lábad között hanyatt, feje a feneked felé, karjai két oldalt a lábad alatt. Így mindkét kezed szabad.
2009. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs gondunk vele.4,5 hós.Nem szereti,de pikk-pakk megvan,és el is felejtettük.Nem kell lefognom meg ilyesmi. Csak a kis fejét tartom.
2009. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt az orrsrayt kipróbálom.
2009. jún. 25. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk apa lefogja, én pedig csinálom.

Muszáj. 7honapos fiu.

2009. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is üvöltés van...

Sajna ez ilyen.

Már próbáltam mindent, de ahogy bekapcsolom a porszívót, már sírás van.

Ha viszont náthás, nincs más választás, szívni kell...

Én minden orrszívás után elmondom neki, hogy hát igen picim, nagy szívás az élet...


Utána általában átölelem, megpuszilgatom, és gyorsan túllendül a nagy stresszen.


Én annál nehezebben...

2009. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!