Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek azok a babakocsik,...

Melyek azok a babakocsik, amit egyszerű használni?

Figyelt kérdés
Van már egy Bergonunk, amit nagyon szeretek, és sokáig jó lesz a kicsinek, de sajnos nem fér be az autóba, így nem tudom szállítani. Könnyű, kicsire összecsukhatót szeretnék, nem szempont a kényelem, mert csak arra kellene, ha elmegyünk valahova autóval, azért bele tudjam rakni a babát. Még ülni nem tud, tehát olyat ajánljatok amit fektetni is lehet. Köszönöm előre is a tanácsokat!
2009. jún. 25. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Chicco esernyőkocsink van, kicsire összecsukható, jól elfér az autóban és a babának is kényelmes. Háttámlája majdnem vízszintesig dönthető, aludni is jókat szokott benne. Egyedül a kerekeivel nem vagyok megelégedve, rosszabb úton nehéz tolni, mert nagyon picik. De városban nincs gond vele.
2009. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ernyőre csukható BabyDesign van nekünk hasonló okokból, mint amiért nektek kell. Kényelmes, könnyű, jókat tud benne aludni és nem volt drága.

[link]

2009. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a Top Rider-t tudom ajánlani, olcsóak, könnyűek, de strapabíróak.

www.babaholmitolcson.hu, de ez Pesten van. Bár ezt a típust máshol is lehet kapni.

2009. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:)
2009. jún. 26. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!