Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Babám most 7...

Mit csináljak? Babám most 7 hos és az utobbi pár napban nem birok vele. Nem köti le semmi játék, semmi nem érdekli csak ha ölbem van és ugy játszunk pedig nem volt cipelve kicsi korában.

Figyelt kérdés
Ha nem vele foglalkozom ordit ha kell fél orát is,addig mig oda nem meyek hozzá.MIt tanácsoltok mit csináljak?Ma is végigsirta amig föztem pedig kihoztam mellémtettem.Hagyjam sirni mig rá nem jön h nem csak körülötte forog a világ?
2009. jún. 25. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nálunk is volt ilyen. Ez ezzel a korral jár. Kezdi felismerni, hogy anya egy külön személy, és fél elveszíteni. Lehet éjjel is többször fog ébredni. PLussz kezdődik a fogzás, amit megint csak nem ért, csak fáj. Sok sok türelem és odafigyelés kell. Eltart egy-két hónapig. A szakirodalom szeparációs szorongásnak hívja.
2009. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kislányom 7 hónapos és 1 percet sincs el egyedül,pedig előtte fél órákat játszott egyedül. és éjszaka is többször ébred. nekem azt ajánlották,hogy tegyem a közelembe játszak egy kicsit vele és menjek el egy rövid időre ,de ő lásson engem. Megint vissza beszélni hozzá megint elmenni,de mondjuk már nem fél percre hanem 1 percre,néha bejön. milyen értékes tud lenni akár 1 perc is sírás nélkül.
2009. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van de még annyi, hogy már két hete megtanult felállni és azóta semmi mást nem akar csinálni, se játék, se hason pedig eddig imádta. most mindenen fel akar állni és ha nincs semmi üvölt, már van öt foga, éjjel ő is kel 2x egy ideje... szóval kitartás nem vagy egyedül
2009. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!