Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Graco babakocsi...

Használ valaki Graco babakocsit? Mi a véleményetek róla

Figyelt kérdés
Graco Quattro tour de lux-on gondolkodunk. De nem tudom, hogy dönthető-e teljesen vízszintesig, vagy csak 170-175 fokig. Ha kinövi télre a mózesrészt, akkor hogyan rakom majd bele a kis bébinket? Július végére várjuk.
2009. jún. 25. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van,és nagyon nagyon jó kocsi.Az én babám tavaly májusban született,a textilmózest nem is használtuk,csak 1x,decemberben(még belefért).Sztem a Te babád bele fog férni még tél elején,mire kinövi már az első pozícióig döntheted.Amíg pici volt fordítva tettem bele a babát a kocsiba,és a kupolát átfordítottam,amikor nagyobb lett a hordozóba tettem,vagy rendesen,de picit megemelve(4 hósan már nézelődni akart)Különben teljesen dönthető.
2009. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De jó! Köszi a választ!

Ha a te babád belefért decemberben, akkor remélem, a miénk is bele fog!

Nagyon köszi!

Szép napot!

2009. jún. 25. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van, és az én babám is tavaly májusi, mint az előző anyukáé.

Mi is meg vagyunk vele elégedve. A mózest mi 2 hónapid használtuk napi szinten, még itthon a lakásban is. Eddig fért bele a lányom. Utána hózes nélkül teljesen vízszintesre leengedve babakocsiztunk. A hordozót mi főleg az autóban használtuk.

Bár más babakocsikról nincs tapasztalatom, nekem bejött ez a modell. Talán kicsit nagy és nehéz, de nagyon masszív. És hát 1-1kg plussz már pár hónap után (mikor a baba 6-8-10kg, meg egy kisebb bevásárlás a kocsi aljában) már úgysem fog számítani.

2009. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!