Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A születéskor kórházban...

A születéskor kórházban levett vér (ujj vagy talp) eredményét én is meg kellene kapjam?

Figyelt kérdés
Babám lassan 11 hós, de nem küldtek semmit. Az hol van? Vagy én nem is látom?
2009. jún. 25. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sarokból veszik, én úgy tudom, csak akkor szólnak, ha baj van. az meg már megtörtént volna. én se kaptam eredményt. 7,5 hós a babám.

de biztos dokumentálva van, ha nagyon kíváncsi vagy, a kórházban tudsz szerintem érdeklődni.

2009. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam róla semmi tájékoztatást, csak mondták, hogy minden rendben.

Én cukros voltam, arra is nekem kellett rákérdezni, hogy a baba cukra jó-e, illetve arra is, hogy - -e a vércsoportja, mert én az vagyok. Maguktól nem nagyon mondanak semmit...

2009. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam. Egyébként a kislányomnak az ujjából vették. Amikor megkérdeztem a nővért, hogy nem a sarkából kell, szószerint rámripakodott, hogy " a nővértől függ honnan veszi"...kedves, nem? :-)
2009. jún. 25. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A kórházi zárón(baby)rajta van minden véreredmény,az összes többi irománnyal.
2009. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
annak már akkor van eredménye, mikor hazaengednek a kórházból. ha nincs meg az eredmény addigra, nem adják ki elvileg a gyerek záróját. minket 4 nap után hazaengedtek, de nem volt meg még a véreredménye, így a zárót nem kaptuk meg, csak az enyémet. a gyerkőcét postán küldték el a védőnőnek utána. a zárójelentésében le volt írva a vérvételének eredménye, illetve minden eredmény amit a korházban vizsgáltak nála.
2009. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak akkor szólnak, ha baj van, mi 21 hónaposak vagyunk de nem kaptunk semmit, így minden rendben van/volt!
2009. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne is mondjátok!Én tegnap kaptam levelet,hogy nem jó a vérében valami,amit a kórházi vérvételen állapítottak meg.Tudjátok mi benne a morbid?Hogy most 2 hós a kislányom,és most szólnak hogy nem lett jó a kórházi eredmény?!Le vagyok súlytva,most izgulhatok,hogy mit mond az új vérvétel. :( Szemét dolog ezt 2 hónapig húzni nem?
2009. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!