Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A GYED után szándékoztok e...

A GYED után szándékoztok e Anyukák otthon maradni?

Figyelt kérdés
és csak a családnak élni:-)))
2009. jún. 25. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj dolgozni! A gyes nevetségesen kevés....

De az is lehet, hogy itthon maradok, mert jön a 3. baba.

2009. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a gyes semmire sem elég. De ha addig összejön a kistesó, akkor persze. :-)
2009. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én biztos, hogy visszamegyek dolgozni. nálunk igazából most is jobb lenne, ha én dolgoznék, mert sokkal magasabb fizetést kapnék, mint a férjem kap most. sajnos 4 napot dolgoznak egy gyárban van.

Viszont a gyerek számára szerintem fontos, hogy az első 2-3 évben én legyek itthon vele, úgyhogy megoldjuk így ezt a néhány évet. Tanulok mellette most is, aztán könnyebben elhelyezkedek, idővel meg szeretnék saját üzletet csinálni, ami mellett a gyerekkel is szabadabban tudok foglalkozni.

2009. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mi úgy tervezzük hogy maradok itthon amig a kicsi el nem indul az oviba,előre láthatólag megleszünk anyagilag hát remélem összejön,ahogy a nagyobbakat sem adtam bölibe őt sem szeretném majd.de utánna valószinüleg megyek dolgozni,remélem lesz hova.
2009. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze, GYES-en, ha arra gondoltál. GYES után nem, ha netán arra gondoltál...
2009. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínűleg vissza kell majd mennem dolgozni, ha a kisfiam 2 éves lesz. A gyessel nem mennénk sokra. Hacsak a férjem fizetése meg nem emelkedik addig annyira, hogy megengedhessük magunknak, hogy a rendes fizum helyett csak a gyest kapom majd. Tehát egyelőre úgy néz ki, vissza kell mennem... :-( kistesót még nem tervezünk.
2009. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnt a munkahelyem és jön a 3. baba!Így itthon leszek még egy darabig:)Anyasági mellett viszont mindenképpen szertnék dolgozni!
2009. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt a GYED végéig sem. Ősszel 16 hónapos lesz a lányom, akkor megy bölcsibe, én pedig 4 órában dolgozni.

Jól jön anyagilag is és én nagyon igénylem már, hogy felnőtt emberek közt is legyek és szellemi munkát is végezzek egy kicsit.

2009. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön a második baba (remélem), akkor maradok, de ha nem, akkor a lányom 2 éves korában legkésőbb visszamegyek. Legfőképpen anyagi okok miatt, de az előző válaszoló érzéseit is osztom, én is vágyom már felnőtt társaságra, meg a munkám is olyan, hogy hátrány, ha sokat kihagyok.
2009. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lányom 2 és fél éevs lesz, szeretnék visszamenni dolgozni és szerencsére van hova.

Azért akkor, mert az szeptember hónapra fog esni és a gyed után még kiveszem a szabikat, meg a nyáron úgysem veszenk be a bölcsibe.

Na de addig még van több mint 2 év, a kisasszony még csak 3,5 hónapos.

2009. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!