Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy megnőtt a...

Elképzelhető, hogy megnőtt a lábam?

Figyelt kérdés
4 hónapja született meg a kislányom,és mostanában elviselhetetlenek a cipőim,nincs bevizesedve vagy megdagadva,csak egyszerűen egy számmal nagyobb.
2009. jún. 25. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szedtél fel kilókat, akkor simán.
2009. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, elképzelhető. még akkor is, ha nem szedtél fel kilókat. vagy legalábbis le is mentek utána. Nekem is nőtt egy számmal a lábam, a tavalyi sportcipőm kicsi volt. először azt hittem hülye vagyok, de aztán felpróbálgattam a téli cipőmet, a nyári szandált, mindennek, aminek "eleje és hátulja" is van, kényelmetlen lett. úgyhogy lehetséges:-)
2009. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
9 kilót híztam és a szülés után mert sajnos nálam komplikáció lépett fel 11kg ment le úgy hogy 49kg hagytam el a kórházat.
2009. jún. 25. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden szülés után 1 számmal nő a női láb:)
2009. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia.még nem tapasztaltam de hallottam róla hogy a kismamák lába megnő és úgy is marad!:-)érdekes.29 hetes km
2009. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagyim is mesélte, hogy neki majdnem 3 számot nőtt a lába a szülések után. Neki mondjuk a 3. gyerek után tűnt fel, hogy a kismama cipő után a régi cipőit nem tudta hordani. És nem csak szorították, hanem szemmel láthatóan sokkal nagyobb lett a lába. Utána szült még hármat, de akkor már nem változott. Mástól is hallottam már ilyet, bár nem ilyen mértékben. Az enyém kb fél számmal nagyobb (most 36-os), de rajtam még van súlyfelesleg, kiderül mi lesz, ha visszafogytam.
2009. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! a terhesség és szülés miatt az ízületek fellazulnak, így a lábízületek is, emiatt megesik, hogy akár 1 számot is nőhet a nők lába szülés után. Nekem az első szülés előtt 35-ös volt a lábam, most 36-os cipőt hordok, pedig sosem híztam 8 kilónál többet.
2009. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizony nőhet!

Én is most próbálgattam a cipőimet, szinte mind kényelmetlen! :(

Rendkívül bosszantó, hogy szerintem nem egy méretet nőtt, hanem csak felet, az anyukám 38-as cipői uis nagyok! Hol találok 37 és feles cipőt?! Nem járhatok mindig sportcipőben!

Még van rajtam pár kg, talán ha leadom,... Addig nem dobom ki őket.

2009. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!