Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet sárgabarackot a 13...

Ehet sárgabarackot a 13 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

Egy ismerős azt mondta, h azzal "nagyon vigyázzak", mert nem tesz jót a babának! Pedig rengeteg van itthon. :-(

Szerintetek miért mondta? Mi baja lehetne tőle? Persze nem 1 kilót szeretnék neki adni egyszerre.


2009. jún. 24. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen már kaptam, elösször egy negyedet, aztán pár óra múlva, megint, és aztán már egy felet, így tovább. Azt hiszem úgy mondják, h. szoktattak hozzá. Aztán késöbb eljött az-az idő, amikor kikaptam anyuék kezéből és ettem :))
2009. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan eheti, semmi ártalmas nincsen benne. a héját húzd le neki, mert "szőrös" meg egy csomó kosz rátapad, amit nem tudsz vizzel sem lemosni rendesen. Na meg tényleg ne kilószám:-) a legnagyobb baj ami történhet, hogy hasmenése lesz tőle, mert eléggé hashajtó gyümölcs:-)
2009. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jól van! Én meg azt hittem, hogy valamit nem tudtam és ez a sárgabarack egy "gyilkos" gyümölcs. Pedig én is ezen nőttem fel, de sosem tiltottak tőle. Köszönöm a választokat!
2009. jún. 24. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már 7 hónaposan adtam a lányomnak (üvegeset). És imádja, semmi baja tőle. Szerintem 6 hónaptól adható.
2009. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most mésodszor adtam 4,5 hós babámnak. Az üvegre az van ráírva, hogy 4hótól. :S Nem volt tőle baja.
2009. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
táblázatban is már 7 hósan is lehet adni.
2009. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok. Nézd csak!

[link]

2009. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gyilkos gyümölcs :D

Van olyan baba, akinek fáj a pocija tőle, de ez rögtön kiderül és akkor nem adsz neki többet.

Az én fickómnak nem fáj tőle a hasa, hanem egyszerűen csak nem szereti, de ha szeretné, akkor biztos adnék.

2009. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan eheti! Én is már 7 hónaposan adtam neki, pedig nagyon óvatos vagyok a hozzátáplálást illetően. Akkor még fagyasztottat adtam neki kiolvasztva, turmixolva, mert tél volt. Mi fagyasztottuk le, "házi" barack és bio is. Nagyon szerette, akkoriban ez volt a kedvence.
2009. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

7 hós a lányo, már alig várom hogy megérjen a fánkon. Az legalább tuti bió!

2009. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!