Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is nyűgös a gyerek?...

Nektek is nyűgös a gyerek? Nem tudunk mit kezdeni vele

Figyelt kérdés
3hetes kisfiam vagy elalszik cicin vagy ha nem, akkor felriad alvásból és onnantól csak sírás van. A kiságyában sincs el, ritkán a cumitól elalszik egy idő után, de sokszor az sem segít. Kaka van,hasa nem fáj, nem lázas. Nem tudjuk megnyugtatni akármivel próbálkozunk:( Délelőtt és este csinálja,kimarad egy alvás is, aztán teljesen kimerül. Mit csináljak? A védőnő szerint az idő miatt van.
2012. máj. 8. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet tényleg az idő, de az is lehet, h fél! nálunk is volt ilyen az elején, én körberaktam 1 pokróccal, olyan formába mint a szopi párna a feje fölött, h körbeölelje... nekem bevált, most 2hós, pár hete hagytuk el, amióta hason szeret aludni!

2012. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok dolog lehet. Lehet az időjárás miatt, de akár a foga is jöhet.

Egyébként az, hogy nincs el a kiságyban, az teljesen normális, még nagyon-nagyon pici.

2012. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, 3 hetesen még nem jön a foga...
2012. máj. 9. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok. De igen, jöhet. Ritkán, de előfordulhat. Sőt, olyan baba is van, aki foggal születik. :)

De a fogzás csak példa volt, de lehet még kismillió más dolog is.

Egyébként kézben, ringatásra sem nyugszik meg? Biztos nem fáj a hasa?

2012. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sehogy sem, csak ha cumit kap,akkor is sokára. Nem grimaszol,nem húzza fel a lábát a pocakjához,inkább kapálózik és a kezével hadonászik.
2012. máj. 9. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg lehet, hogy túl "nagy" neki a hely a kiságyban, és így nem érzi magát biztonságban. Az jó, amit az első írt, vagy próbáljátok meg mózesben altatni (ha van). Nálunk is ez volt a baj, mi a mózesben altattuk. Ami még eszembe jutott, hogy lehet, hogy ilyenkor már nagyon álmos, vagy éppen nem álmos. Próbáljátok más időpontban lefektetni. De más ötletem nem nagyon van... :S
2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ideig ez, de akkor fáj a hasa. Ő se a lábát húzta fel a hasához, hanem kapálózott. És hiába ringattuk nem volt semmi jó, csak egy fajta tartás, amikor az alkaromra tettem hassal a föld felé, és így ringattam. Megnyugtatta a pocakját. A különféle cseppek nem segítettek, egyszer csak elmúlt. Abbahagyta.
2012. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!