Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával ugye ne...

3 hónapos babával ugye ne merjünk horvátországba nyaralni menni egy hétre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk 6 hós a bébi, de mi nem merünk tengerpartra menni, mert szerintem fárasztó egész nap arról gndoskodni, hogy árnyékban legyünk, igyon-szopizzon eleget a melegben, szóval minden lenne csak pihenés nem. Lehet, hogy helyette Ausztria lesz valami kedves kis hegyvidék, de lehet, hogy itthon is találunk jót pl.a Mátrában.


Jó pihenést, kellemes időtöltést:-) valahol:-)

2009. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne mennél! Beszéld meg az orvosàval, hogy mire figyelj, mire készülj fel, milyen gyogyszert vigyél esetleg magaddal, és mehettek is!:)
2009. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne? Én pont utánanéztem, mert úgy volt, hogy mennünk kell, alapvetően lehet utazni, csak meg kell teremteni neki ugyanúgy a biztosnságos és otthonos környezetet, árnyékolástól kezdve a fürdőkádon keresztül a mindig vele alvó maciig.
2009. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
olaszokhoz vittük két és fél hónaposan. minden rendben volt, jobb gyerek volt, mint itthon. még étterembe is be tudtunk ülni vele:) igaz ez csak 3 éjszaka volt, de már bánom, hogy nem mentünk egy hétre, mert tutira semmi baj nem lett volna.
2009. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi megyünk Görögországba kocsival, a kicsi akkor 5 hónapos lesz.
2009. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi két hónapos korában Horvátországban voltunk 5 napig. Nyugodtan menjetek, miért ne mennétek? A babád élvezni fogja, csak Neked lesz picikét kényelmetlen, mert ugye otthon mindennek megvan a helye, és minden kézre áll. Csak utas/betegbiztosítást ne felejtsetek el kötni.
2009. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A középső fiam 5 hónapos volt amikor Olaszországban nyaraltunk.Nem volt semmi gondunk és az autóutat is jobban bírta mint a három éves testvére.Mi idén anyagi okok miatt csak az országon belül nyaralunk de visszük a 8 hónapos harmadikat is.
2009. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat,így már komolyan fontolóra vesszük a dolgot:)
2009. jún. 24. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem mernék menni. Szerintem az az anyukának nem nyaralás hanem túlélő show.
2009. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsónak üzenem:

Nem így kell hozzáálni, én attól fordulnék be, ha nyáron nem mennénk nyaralni, vagy időnként egy-egy hétvégére.

3,5 hónapos kisebbik gyerek, de már május elején voltunk vele és 9 éves nagyobikkal hosszú hétvégén.

14:40-es voltam

2009. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!