Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elindulnátok 3 hónapos babával...

Elindulnátok 3 hónapos babával a Balatonhoz? ( Miskolcról,380 km, kb 3-4 órás út)

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Simán. Főleg, ha autóhoz van szokva a babóca! Ráadásul sok-sok pihenő van, ahol meg is lehet állni majd egy kicsit pihenni és levegőzni, etetni, pelusozni. Vagy úgy igazítjátok az indulást, hogy az épp alvás idő legyen neki!
2009. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos babával indultam és Pestről, de mindem jól ment. Tervezz be az útba legalább kettő, de akár három pihenőt is, amikor eszik a babád, pelust cserélsz, levegőztök, ilyesmi és vigyél csörgőket, rágókákat az útra, akkor nem lesz gond. Jó utat és jó nyaralást!
2009. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Autóval igen.
2009. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 és fél hónapossal duplaennyi utat tettünk meg! jó kikapcsolódást!!!
2009. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán. Jártunk már Horvátországban is, mikor kislányom 2 hónapos volt. 5 órát utaztunk. Mikor elindultunk elaludt, aztán egyszer kivettem szopizni, mert éhes lett, visszatettem, és aludt tovább. :-)
2009. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hónapossal Görögországba megyünk autóval (Korfu, Zakhintosz)
2009. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is miskolciak vagyunk, és megyünk a Balcsihoz, igaz ő akkor már 5 hónapos lesz. Semmi gond nem lesz! Az autót szerintem minden baba szereti.
2009. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!