Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elindult a gyermeketek,...

Amikor elindult a gyermeketek, tiétek is fogyott egy kicsit?

Figyelt kérdés

Most kezdett el szaladni, rendesen eszik, jó étvágyú, és egész nap megy, meg szaladgál, és azt vettem észre, hogy a súlya megállt, nem is gyarapszik.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi :)



2012. máj. 7. 08:38
 1/5 Snapette ***** válasza:
Jó hogy kérded, én is a minap jöttem rá, hogy ez lehet a ludas a dologban. Egyévesem három hete jár magabiztosan, és azóta olyan, mint egy kis felhúzós játék, ahogy leteszem már el is tűnt valahova. A súlya meg stagnál, bár a magassága nő. Folyton etetni akartam, azt hittem, nem adok eleget, de már egyértelműen tudja jelezni, mikor nem kér többet (ha nagyon erősködök, akkor kiveri a kezemből:) )tehát nem ez a baj. Én is arra lyukadtam ki, hogy ez lehet az oka.
2012. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyni nem fogyott, de nem is nagyon hízik azóta. :) 4 hónap alatt hízott kb. fél kilót a lányom.
2012. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. :) Egy éves múlt a leányzó és kb. két hete jár egyre stabilabban. Mászni már egyáltalán nem szokott, leteszem ő is megy mindenfelé. A súlya szintén stagnál, kíváncsi is leszek majd a dokinál mi lesz, szerdán megyünk és eleve kis súlyú hölgyemény...a védőnő meg mindig vészmadárkodik.
2012. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normálisnak tekinthető ha megáll a súlya,vagy kicsit csökken is.

Oka lehet ennek az,hogy jóval többet mozog,kezdi felfedezni a világot.A kúszásból már felállt,gyakran fut is,ami több energiát igényel.

Normális ez mindaddig,amíg nem fogy sokat és hosszan tartóan,valamint ha jó az étvágya,szívesen eszik,és legalább annyit,mint az előtt.

Nyugodjatok meg,nagyon nagy valószínűséggel semmi baj nincsen:)Az eleve kis súlyúaknál picit jobban félünk,ami érthető,de ha nála sincs nagyobb mértékű fogyás,akkor nem lesz semmi gond,lássa azért az orvos is.

egy "hamarosan" védőnő:)

2012. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11kiló és most, de már lassan 2-3 hónapja, amióta szaladgál :)
2012. máj. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!