Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám elaludta a fejét! Mit...

A babám elaludta a fejét! Mit tethetek?

Figyelt kérdés
1hét múlva lesz 4hónapos a kislányom. Mindig a feje jobb felén alszik és már látszik is, hogy lapos. Bármennyiszer forditom is a másik felére a kicsi fejét, nem hajlandó úgy maradni. Hallottam bizonyos vánkusról, segithet? Ha valaki tudja milyen az a vánkus, mennyibe kerül és hol tudnék olyat venni irjon. Egyáltalán még lehet a babámnak szép kerek feje? Légyszives segitsetek!
2009. jún. 24. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a babámat forgattam az ágyban,így mindig másik oldalra fordította a fejét.Próbáld ki ,hatásos!!
2009. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak alváskor van jobboldali fejtartása? amúgy játék közben nncsen gond vele? rendesen emeli a fejét hason, játszik hason?

azért kérdezem, mert nem biztos, hogy csak alvási rossz szokás, lehet valamilyen izomletapadás is, ami miatt egyik irányba nem szeret fordulni. ezt gyógytornász tudja kezelni.

ha viszont csak alvási rossz beidegződés, akkor tudsz venni neki párnát. nagyobb bababoltokban lehet ilyen kitámasztó párnákat venni, kérdezd meg az eladót, segíteni fognak, hogy milyet válassz!

2009. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!