Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki leírná, hogy a baba...

Valaki leírná, hogy a baba hogyan ül fel?

Figyelt kérdés
Maga a folyamat érdekelne.Oldalra fordul és kitámasztja magát?Vagy hogyan????
2009. jún. 24. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Én kisfiam négykézláb állt és abból tolta a fenekét ülésbe.Most 8 hónapos és 1 hónapja szorgosan gyakorolja.És ma reggel felállt!!!!
2009. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A babám 6 hónapos és imád (na) ülni.de mindig fekvésből akar felülni,ami persze nem megy.Tudom valamivel segíteni,hogy rájöjjön?

Gratulálok az ácsorgáshoz!!!

2009. jún. 24. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én kislányom négylézlábra tolja magát,aztán előszőr ráül a lábára majd szépen kitolja maga alol a lábait és már ül is :)7 hónaposan ült fel előszőr,most 8hónapos az egész folyamat pár másodperc,és már fel is áll pár napja :)

Minden jót

2009. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is négykézlábról ült fel, hátranyomja magát.
2009. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Húúú.Köszi akkor még egy kis idő amíg rájön erre a menetre!!!!Tegnap már kinyomta magát szépen a kezével és hintázott.(úgy örült magának,hogy hangosan kacagott)

Ez már jó jel???

2009. jún. 24. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már 3 hónaposan hasizomból akart felülni, holott sehol nem volt a fej emeléssel és átfordulással. Mászni sem tanult. Egy rakás fázist kihagyott de 9 hónaposan már állt. Eredetileg úgy működik a dolog, hogy hasonfekvéből kitámasztja magár és az egyik oldalára hátra néz miközben a másik oldalán lévő kezével kinyomja magát és a lábait magaalá húzza.
2009. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

13:45 vagyok

sajna az én lányom magától sösem ült fel. CSak ha odanyújtottam a kezem, felhúzta magát. Hasizomból egyik sem tud felülni.

2009. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fekvésböl nem fog még felülni majd egy éves kor után.

Most hinta 4 kézláb és abbol ül fel.

A lányom is probálkozott fekvésböl 2-3 hónaposan de 5 hónapos korára 4 kézlábrol ült föl.

Most 15 hónapos és hasizombol is felül,nem tudom miota,talán 5-6 hete.

2009. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14:14-es még.

Négy kézláb hintáztasd,oldalra eldölés,üljön.

Ezt kell gyakorolni és pár napon belül magátol is megy.

2009. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia szerintem változo/baba függö az én fiam 10hosan felált és ha valamiben megkapaszkodott letolta a fenekét és leült, unokaöcsém oldalra il hasra fordul kinyomja magát ráül a lábára és és utána kinyujtja öket (8hos)
2009. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!