Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fogyott? Nem refluxos.

Miért fogyott? Nem refluxos.

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hós lesz egy hét múlva, a mai tanácsadáson kiderült, hogy fogyott 20 dekát, és egy hónappal ezelőtt is csak 30 dekát hízott, tehát ez kevés. Elküldtek gasztro-kivizsgálásra, hálistennek negatív, a kicsi nem refluxos. Csak anyatejes, jókedélyű, mindig mosolygós, nem sírós és nem éhes. Végigalussza az éjszakát, nagyokat eszik és gyakran kakil (mondjuk én is, jó az anyagcserém). Utálok dicsekedni, de azt hiszem, ez is hozzátartozik a történetünkhöz, hogy a lányom forog hátáról a hasára, a hasáról a hátára, hátrafelé kúszik - amióta ezt felfedezte, állandóan csinálja, mindig mozgásban van. Nem akarok hozzátáplálni idő előtt, de szerintetek nem hiányozhat neki a szilárd táplálék, ha már ennyit és ilyen mutatványokat mozog? Plusz pár napja nyugtalanabb, nappal nem akar aludni - az alvással sem volt gondunk soha. Nem tudom mit csináljak, tudtok segíteni?
2009. jún. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes a lánykád. Szerintem azért fogyott mert ebben a korban még nem megszokott mozgásokat gyakorol, jóval több energiát használ mint a korabeliek. Én akkor adnék neki pépeket, ha továbbra sem hízna, vagy esetleg fogyna. Ha nem gyarapszik tápszert fognak javasolni vagy hozzátápit.
2009. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen gyorsan írtál. Igen, én is attól félek, hogy tápszer-kiegészítést fog a dokinénink javasolni, s tartok attól, hogy ennek következtében egyre kevesebb lesz a tejem. Most úgy érzem, elég tejem van, a lányom nem panaszkodik. pénteken kell mennünk megint súlyt mérni. Szerintem a dokinéni nem vett komolyan, amikor arról beszéltem neki, hogy a lányom bizony forog és hátrafelé kúszik. Na majd pénteken leteszem nála a földre a habtapira aztán állítsa ő meg!
2009. jún. 24. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy nem hitte el:) A tejed miatt ne aggódj, szoptasd úgy mint eddig, utána próbálj adni mást-ha esetleg kell.
2009. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!