Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor erdemes, vagy mikor...

Mikor erdemes, vagy mikor kell az oldalara, a hasara illetve a hatara fektetni a babakat? Miert?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mikor kell, nem tudom. Én nappal a hasán altatom a babát, éjszaka az oldalán alszik, és ha babakocsizunk, akkor a hátán alszik. Három hónapos múlt a kislányom.
2009. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek,csak az én csajszim ne, alszik meg háton ezért az csak a babakocsiban megy.
2009. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasrafektetni 2 hetes kortól már mindenképp érdemes fektetni, így tanulja meg emelni a fejét.

Oldaltfektetés csak nagyon bukós babánál "kell" csinálni, egyébként kifejezetten rosszat tesz a csípőnek, később még gond lehet belőle.

Hátonfekvés pedig azért "kell", mert így tudnak nézelődni.

2009. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem KELL csak jó ha nem csak háton alszik. oldalt azért jó neki pl. evés után ha sokat bukik esetleg a babád, így könnyebben kijön. Hasonfekvés pedig jó ugyanugy büfire, de erősíti a nyakát, gerincét is. Az enyém 2 hónapos és már nagyon tudja tartani a fejét akkor is ha a karomba veszem, már nem kell kitámasztanom.
2009. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!