Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám éjszaka 2...

4 hónapos babám éjszaka 2 óránként ébred. Csak mocorog az ágyban, nyöszörög. Ahelyett hogy kezdené átaludni az éjszakát, csak romlik a helyzet?

Figyelt kérdés
Más 4 hónapos babáknál mi a helyzet?
2009. jún. 24. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Jól lakik este? Büfizik rendesen? Nem zavarja semmi?

Enyém is nyikorog éjjel,de nem kel fel csak mondja a magáét álmában.

2009. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is egyre rosszabb a helyzet. Négy hónapos múlt a kisbabám, és a fürdés utáni első alvása valóban mély alvás, de ébredés és evés után, kb. mindig hajnali négy körül igazi szenvedés. Dobálja magát jobbra, balra, dörgöli a szemét, húzgálja a fülét, rossz még nézni is. A cumi ideig-óráig segít, de sokszor sírás és ébredés a vége. A gyerekorvos rám se hederít, azt mondja, sok oka lehet, például a fogzás.Lehet, hogy nálatok is ez a bibi.

Dentinox nem sokat ér. Megpróbáljuk a Viburcol kúpot.

Nappal minden oké?

2009. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nappal is 2-3 óránként eszik, de jókedvű, elég a tejcsim. Az is lehet hogy a hasa fáj. Este fürcsi után kel kb 1-kor, majd 3-kor, 5-kor... De ez is változó, néha csak 3 óránként kel.

2009. jún. 24. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Ez így teljesen normális. Ahelyett hogy kezdené átaludni az éjszakát???!!!

Az én 2 évesem még mindig nem alussza át.....

2009. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de szerintetek előfordulhat, hogy még hasfájása lehet? Ha nappal nincs erre utaó jel, akkor éjjel fájhat a hasa?
2009. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez a helyzet, 3,5 hós koráig 1-szer kelt éjszaka. Én is azt reméltem, hogy majd 3-4 hós kora körül végigalussza az éjszakát. De pont az ellenkezője történt elég sokszor megébred, nyugtalan. Pedig napközben 3-szor fél órákat alszik csak. Mostmár megint örülnék, ha csak 1-szer kelne. Főleg, hogy szinte mindenkitől azt hallani, hogy "Az én babám 3 hós korától átaludta az éjszakát".

2009. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Átmeneti, pár hetes időszak. Abba fogja hagyni magától. Utána majd másért nem alszik rendesen. :)
2009. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi az az OFF? Ki mondta hogy nappal nem fáj a hasa??? Csak nappal kap angol vizet éjszaka pedig nem. Így akár ez is lehet a baja. Csak kíváncsi voltam más 4 hónapos babákra.
2009. jún. 24. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
álunk is uygan ez a helyzet. Éppen ma buktam ki, már alvajáró vagyok. Eddig szépen alukált, ugyan felkelt szopizni, de szépen aludt vissza, vagy ha nem, elvolt a kiságyában. Most, hogy betöltötte a 4. hónapot félek az éjszakáktól. Kislányom is dobálja magát, mintha szenvedne, hogy feküdni kell a kiságyában. Sajnálom nagyon, de nem akarom arra rászoktatni, hogy éjjel felkapdosom. Így marad a nyugtatgatás úgy, hogy marad az ágyban, én meg ki-be járkálok hozzá. Iszonyú fárasztó, remélem hamar elmúlik.
2009. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!