Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 32-35 hét között szültek,...

Akik 32-35 hét között szültek, leírnátok mi történt? Miért indult be a szülés? Mi lett a babával? Inkubátorba került? Tudott szopizni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem állandó görcsök mellett (egész nap, megállás nélkül görcsölt a hasam) hirtelen eltűnt a méhszáj és elkezdett kinyílni, ha jól emlékszem szintén 32 hetesen. Betöltött 36 hétig feküdtem, csak zuhanyzás, wc-nél keltem fel, még enni is fekve ettem. 37 héttől már rendesen mozogtam, bár a maratont azért nem futottam le, és túlhordtam... Akkor meg már azért cseszegettek a dokik, hogy jó lenne, ha kijönne végre :)

Tudom, hogy nehéz, én is paráztam, de hidd el, nagyon sok mindenkinél van ez, mégis időben születik a baba (sógornőmnél is ez volt, pl). Majd írd meg mi lett, kitartást és ne izgulj!

2012. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szeretnék én is egy kis erőt önteni beléd, leírom én hogy voltam. 21 héten kinyílt a méhszájam, kilógott a magzatburok. És végig hordtam a babámat 38+5napig, de akkor is a doki indította meg a szülést, mert már sajnált, hogy 4 hónapja a kórházban fekszem. Viszont az ágyból sem kelhettem fel, szigorúan wc, zuhanyzás. Az ágy lába megvolt emelve 4 hónapon keresztül. Nagyon fontos, hogy jó orvosod legyen, aki tényleg érti a dolgát és akarja, hogy kihúzd a végéig. Nekem nagyon nagy szerencsém volt, mert biztos vagyok benne, ha máshova járok, akkor nem marad meg a babám, aki már 11 hónapos kisördög :)Egyébként meg a mai orvostudomány mellett ennyi idősen, mint a Te terhességed már túl élik a babák és egészségesek lesznek. Tehát a nyugalom is nagyon fontos. Valaki irta, hogy nem szabad rosszra gondolni és igaza van, én az első perctől kezdve tudtam, hogy megmarad a babám, mert ennek így kell lennie.
2012. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok, engem nem küldött a doki kórházba mondván az nagyobb stressz lenne ha itthon kellene hagynom a 2.5 évesemet. Segítségem van és szinte egész nap fekszem, de párszor még így is fel kell álljak és üljek a kislányom miatt amikor pl a mama nagywczik, vagy leszaladt valamiér a pincébe és pl neki meg pisilni kell (nem régóta gyakoroljuk a szobatisztaságot), és utána mindíg fájásaim vannak... nemsokára megyek kontrollra, nem tudom mire számítsak
2012. máj. 11. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!