Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá a páromat...

Hogyan vegyem rá a páromat arra, hogy ő is tisztába tegye a babánkat?

Figyelt kérdés
Imádja a picit, de olyan rossz érzés az, hogy ez csak az én feladatom. 6 hónap alatt egyszer tette tisztába, akkor is vita volt belőle. És amikor csak pisis, akkor sem jutna eszébe hogy cserélje neki. Na főleg ha kakis. Akkor előadja magát, hogy neki milyen hányingere van. Néha jól esne, ha figyelne ő is az ilyesmire. Van ötletetek?
2009. jún. 23. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy egydül, a napokban már más is kérdezte ezt.

Szerintem te ezt nem tudod erőltetni, max szépen kérni. Trükközni lehet, hogy pl elmész fodrászhoz, és tegye tisztába, de ha undorodik tőle, lehet nem lesz jó vége...

2009. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem az ő dolga. Én nem értem, miért akar a "modern női társadalom" nőt csinálni a megmaradt férfiakból? Ő fát vág, autót, vízcsapot szerel, ügyintéz, házat javít stb., hát hadd ne kelljen már kivegye ezt is a kezedből.....na, ugyan!?
2009. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem tudom,az én párom kérés nélkül megcsinálja,neki ez természetes...

nem csak megcsinálni kell...

azt a legkönnyebb...

2009. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a nő dolga. Mindketten akarták a babát, nem? Vegye ki a dolgát a piszkos oldalából is, egy gyerekkel nem csak játszani kell tudni. Az én férjem ugyanúgy kiveszi a részét a dologból, mint én, úgyhogy szerencsés vagyok. De ez így lenne normális.
2009. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Attól nem lesz kevésbé férfi, hogy kicseréli a gyereke pelusát néha. Ő is vállalta a gyereket, nem? Az én apukám elég gyakran pelenkázott minket, pedig ő aztán úgy lett nevelve, hogy a nőé a háztartás+ a gyerek. És mégis megtudta tenni. Nem olyan nagy dolog.

Vagy ha annyira nem bírja(vannak ilyenek), akkor bízz rá más feladatot a baba körül.

2009. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kicseréli persze 1 héten 2x van rá szükség de akkor magától megcsinálja. Inkább én nem szeretem mert adig gatyázik, amíg bepisil a manó.:)

Ő a fürdetést nem csinálta soha pedig néha jó lenne mert leszakad a hátam. Szerintem fél, hogy kicsúszik vagy valami. Nem lehet, hogy a tiéd is tart valamitől? 6 hósan már elég izgő-mozgó. Az enyém csk 4 hós múlt de amióta megtanult forogni, kész vészhelyzet.

2009. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

szerintem meg igenis a férfiak már elvesztették minden férfias vonásukat ebben a nagy feminista világban!

Kedves kérdezőnek: ha csak ebben nem segít de másban igen akkor ez szerintem nem baj!

De ne erőltesd mert csak annál jobban tiltakozni fog.

2009. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, te tuti pasi vagy! Ép eszű nő biztosan nem így reagál erre a kérdésre. Nem szeretnék a páromból nőt csinálni, de nehogy már csak a kellemes dolgokból vegye ki a részét. Nem vagyok egy otthon ülő típus, olyan aki eltatatja magát,egész életemben dolgoztam és bőven annyit mint ő! Hogyne várnám el, hogy a fia szaros pelenkáját kicserélje. Ha én dolgozok annyit mint egy pasi, akkor ezt igazán megteheti!

Egyébként meg ha nem tudsz normális hangszínt felvenni, akkor ne válaszolj. Nem kért szerintem rá senki!

2009. jún. 23. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 21 hónapos.Az apja talán 1x tette tisztába....Gondolhatod,hogy engem mennyire bánt,pláne mikor mondta hogy a nevelt gyereket hányszor pelenkázta..
2009. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ne húzd fel magad! Az én férjem se szokott fát vágni de még a vízcsapot se tudja megszerelni. Hozzátenném én meg tudom ha kell.:/

Tehát, nyugodtan kicsérheti "A Férfi" a kakis pelust, teljesen igazad van! :D

Ja, és minden ügyet én intézek, Ő max. postásnak használható.

2009. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!