Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok jol lakik a bébi kajával?

Babátok jol lakik a bébi kajával?

Figyelt kérdés
Mi falánk fannink megeszik egy fél üveggel aztán kb fél óráig birja vele. Nem lenne elég neki?4 és fél hos 6400gr és 3270gr született.
2009. jún. 23. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Édes vagy! "Falánk Fannink" :):)

persze, nem elég neki. Utána adj neki mindig tejcsit, ez így normális ennyi idősen. Nme tudom mit adtál neki, mert gondolom gyümit, annak meg nem túl nagy a tápanyagtartalma.

Ahogy telik az idő úgy fog többet enni és úgy tudtok majd egy étkezést kiváltani!

2009. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám később kezdett enni szilárdat, és arra emlékszem, hogy 6-7 hónapos korában simán benyomott 300 grammot. Az majdnem két üveg. A doki meg a védőnő sokallta, pedig nem hízott tőle. Én meg úgy gondoltam, annyit egyen, amennyit szeretne. Szerintem fogadd meg a fentebbi választ.
2009. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben az időben egy üveggel adtam és vissza kellet venni 150 gramra,de ő jol hizott tölle.

Szerintem 4 oránként ha adod nyugottan ad oda az egész üveggel.Hányszor eszik és menyit egy nap?

Azon is mulik.

2009. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!