Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok bébikompot? Tényleg...

Használtok bébikompot? Tényleg káros?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem, de a védőnő mondta is, hogy nem tesz túl jót a mozgásfejlődésnek. Később kezd el járni a baba, ha használjátok, rosszabb lesz az egyensúlyérzéke, nekem ezt mondta. Mondjuk mi elsősorban azért nem használjuk, mert akkor raknám csak kompba, ha nem tudnék vele foglalkozni. Akkor meg utánam akarna jönni és a küszöbnél akkorát esne kompostól lendületből, hogy csak na. Én ezért nem használom elsősorban.
2009. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Hasonlóan az első válaszolóhoz mi sem használunk. Én is hallottam róla, hogy rossz tartást, gerincferdülést is okozhat meg szerintem csak olyan helyen használható, ahol nem ütközik akadályokba a gyerek. Nálunk kb 2 perc alatt nekimenne a küszöbnek, nem férne el, stb, mert kicsi a lakás.
2009. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk van kompunk bár mondta a védőnő, hogy ellustítja a babát. Kb egy hónapja kezdtük hazsnálni (most 6 hós) és 1 hete ül, állásba húzza magát, ha fogom az ujját szépen sétál úgyhogy nem lassította.Bár gondolom ez nagyon baba föggő. Az én fiam egyszerűen megállás nélkül új dolgokra vágyik. Ja és a kompot is kezdi unni, mert a komp mérete miatt nem mindent ér el. :)
2009. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első babám nagyon hamar kompozott és semmi baja nem származott ebbol 8 honaposan mászott és lépkedett az ágy szélénél. 1 éves 1 hetes volt amikor egyedül elindult. Egyetlen "rossz" dolog volt hogy kirámolta a hűtőt. A pici babám 7 honapos és őt is bele szoktam rakni rövid ideig.
2009. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!