Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszobába padlószőnyeg vagy...

Babaszobába padlószőnyeg vagy laminált padló?

Figyelt kérdés
Ti melyiket rakjátok be? A laminált padló nem hideg a földön ülve játszik vagy kúszik-mászik? A szőnyegbe meg a por jobban tapad igaz? Nektek mi van?
2009. jún. 23. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk parketta van mindenhol. Amikor kúszott-mászott a bébi, akkor leraktam habtapit.

2009. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A laminált padló jobb, könnyebb tisztán tartani. Nem szívja magába a port mint a szőnyeg.
2009. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csakis laminált. Pont azért mert a szőnyeget lehetetlen kitakarítani. Agyonra proszívózhatod akkor is ott marad. Én láttam már, hogy mi jön ki egy padlószőnyegből hát borzalom, alapból utálom a szőnyegeket. Nekem rongypokrócaim vannak az egész házban, felkapom kirázom, és kéthetente be a mosógépbe.
2009. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is laminált van. Nincs vele annyi macera, mint a szőnyeggel, és szerintem melegebb is mint a betonra tett padlószőnyeg. Azért én is letettem a habtapit, ha ott játszott.
2009. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Itt is van pár válasz!

Mi épp a hétvégén cseréljük le a szőnyeget lamináltra!

2009. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szőnyeg! nem csúszik meg rajta a baba,plusz ha elesik nem szakad fel a feje-szája.. nálunk csak a nappali laminált,szegénykémnek már 4x szakadt fel valamilye.. a szőnyegen sosincs gond és melegebb is,meg puhább,jobban szeretik. takarítani meg mindegyiket kell
2009. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Padlószőnyeg volt egy ideig, de felszedtük, és laminált lett helyette. Sokkal jobb!
2009. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is laminált lesz, most lett lebetonozva. Nálunk mindenhol az van, kivéve a fürdőszoba és a konyha. Ott ugye járólap. Sokkal könnyebb takarítani, szebb is, és ha a baba kiborít rá vmit, sokkal egyszerűbb eltüntetni. Nálunk ez a nyerő.
2009. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Laminált. A fenti okok miatt. Mezítláb vagy akkor nem csúszik, ha zokni kell, akkor meg van olyangumis talpú csúszásgátlós.
2009. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp laminált, tényleg könnyebb takarítani főleg ha visszaemlékszek hogy a kisfiam mikor pici volt hányszor játszott szökőkutat a kukaca.Elkopott volna a szőnyeg ha mindig sikáltam volna a lamináltat meg csak felmostam és kész. Én is habtapit tettem le neki és azon játszott akkor nem üti keménybe a fejét
2009. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!