Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A születése percében ébred....

A születése percében ébred. Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy egyedi eset-e a mienk. A babám sorozatosan hajnalban percre pontosan akkor felébred amikor kibújt a pocakomból.

Van másnak is ilyen gyerkőce? Ha igen, mi lehet az ok?!


2009. jún. 23. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

én még nem hallottam erről, érdekes :)

nem néztél komolyabban utána ennek valahol?

az én fiam délután született és nem mindig akkor alszik amikor kibújt ezért nálunk nem tapasztaltam még ilyet.

2009. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog,de lehet,hogy van benne valami.

Még jó,hogy az én babám délelőtt született. ; )

2009. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 20:15kor bújt ki, ilyenkor általában cici van a szájában...:) De majd megfigyelem mit csinál pont olyankor :) De ez nagyon érdekes, ha megtudsz valamit a dologról mindenképp írd meg!
2009. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, még nem hallottam ilyenről, de nagyon érdekes!


A lányom pocakos korában mindig hajnal 3kor keltett fel a nagy vircsaftjával, majd kirúgta a hasam oldalát. Megszületése után hónapokig percre pontosan felébredt 3-kor, igaz, hogy szopizott is, tehát elvileg lehet, hogy csak az éhség miatt.

2009. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a mi ksifiunk délután 3-kor született, és általában délután 1-től 3-ig alszik :) érdekes... a mienk is akkor kel. most is 1-kor aludt el, na kíváncsi leszek hogy mikor kel.
2009. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia


igen hallottam-és a barátnőm csinált is egy kisérletet,h megkérdezett egy csomó anyukát-és mindegyik mondta,h akkor ébredt.

egyébként a fiam is...az elején elég sokáig...sajnos

2009. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!