Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszopó babás anyukák! Nem...

Újszopó babás anyukák! Nem féltek, hogy túl sokáig fogja cumizni babotok az úját? Mi van, ha még sulis korban is fogja? Hogyan fogjuk leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
az UJJát szopja, nem az úját...
2009. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 16 éves koromig szoptam! Élek, virulok. Már nem akartam, meg ciki is volt, de sokszor éjjel, mikor nem is tudtam róla, bejött a számba a ujjam:-)) Azóta főiskolát végeztem, 2 nyelvvizsgám van, jó állásaim voltak, szerető férjem, gyönyörű kisbabám! Szóval semmiben sem hátráltatott.
2009. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! És egyszercsak magamtól leszoktam!
2009. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptam, az hiszem 8éves voltam mikor leszoktam. A kisfiam is szopja az ujját, de én nem bánom,mert ha alszik és cumival akkor ha kiesik a szájából sír, de ha annélkül alszik el, akkor hamar megtalálja az ujját és simán vissza alszik.
2009. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól van zsenikém az ujját
2009. jún. 23. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam nem szopta,a lányom most viszont elkezdte,bár nem az ujját,hanem a fél öklét.Egyelőre nem félek attól,hogy nem hagyja abba.
2009. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak nem kellett a cumi, 2 hónapos korában megtalálta az ujját, és nagyon megnyugtatta. Most 13 hónapos, de már alig szopja, csak akkor, ha nagyon fáradt. Így remélem nem lesz gond, hogy leszokjon róla.
2009. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 3 hónapos, kb 3 hetes kora óta szopja a hüvelykujját. egyre kevesebbet, már szinte csak akkor látom a kezében, ha el akar aludni. ami jó, ha kiesik a szájából, vissza tudja rakni magának :) és elejteni se tudja :) én emiatt egyáltalán nem aggódom. örülök, hogy nem cumizik.
2009. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!