Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Almapürét hogy készítsem?...

Almapürét hogy készítsem? Lereszeltem az almát, hát úgy nem jó. Kézi robotképpel csak daraboltam. Hogy lesz folyékony pépes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én csak reszelni szoktam,szerintem elég pépes lett nekem,de én még csak kostólonak adtam a fiamnak

Milyen a reszelöd?én azon szoktam amelyik a legkisebb a sajtnál is ezt használom!

2009. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Almareszelőn reszld le,az én kisfiam 4,5hósan már ugy ette.Elég pépes.
2009. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy üvegreszelőt, olyan 1200 forint.

Jó szolgálatot tesz, amíg pépeset eszik a baba.


Vagy turmixgépbe tedd.

2009. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell megpárolni? Akkor pépesebb lesz.
2009. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Olyan hígat szeretnék mint a bolti bébi kaja.

Direkt az almához vettem reszelőt sajt reszelőt, jól reszel, csak ugye apró csíkok vannak belőle, s 4 hós, azér ezt még nem merem neki odaadni.

Turmixgépbe tettem, na az meg csak feldarabolta, olyan mintha reszeltem volna.

Gondolkodom a krumplireszelőn, de azon mindig elreszelem a kezem, meg nincs is itthon, venni kell.

Vagy meg kéne főzni kicsit, leturmixolni,s akkor lehet tényleg olyan lenne mint a bolti.

Na majd holnap!

Köszi az ötleteket!

2009. jún. 23. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Üveg almareszelő! Azzal pépes lesz , ha turmixba rakod akkor higítsd fel teával!
2009. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen kis adagot(pl 1 alma)üvegreszelőn, vagy botmixerrel tudod totál pépesre, a rendes turmixnak csak a falára ragad.Ha megpárolod károsodik a vitamintartalom, d az is gy megoldás, és úgy nem is fogja annyira a baba hasát.Én a botmixert ajánlom leginkább, azzal mindent össze tudsz pépesíteni, a lényeg, hogy az edénynek, amit erre használsz, minél kisebb legyen az átmérője, legjobb, ha épp akkora, mint a mixer feje, és magas falú legyen, hogy ne fröcsköljön a cucc ki belőle
2009. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na holnap megpróbálom a botmixert, van itthon annyi féle masina, úgylátszi kísérletezni kell. Mos azzal csináltam, amivel a shaket szoktam, de csak darabolta az almát, gondolom mert nincs sok leve.

Ha végképp nem megy, akkor megfőzöm, akkor tuti pépes lesz!

2009. jún. 23. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kicsi sajtreszelőn reszelem első perctől kezdve. Valóban kicsit rostos, de azóta is jobban szereti a picit darabosabb, sűrűbb kaját. Szerintem, ha elfogadja, ne pépesítsd agyon!! Később még jól jöhet!
2009. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én üveg almareszelőt használtam, azzal nagyon pépes lett. A botmixeremmel nem tudtam pépesre csinálni, mert felragadt rá. De ha úgy próbálod meg, hogy előtte késsel minél apróbbra vágod, akkor talán a botmixerrel is sikerül. A bolti más eljárással készül, nehéz otthon olyat csinálni. Ahhoz talán úgy hasonlít a legjobban, ha megpárolod és úgy turmixolod, akkor a főzővizével tudod hígítani, hogy folyósabb legyen. Az én babám nem szerette a nyers almát és ahogy olvasgattam, elég sok baba sem. Viszont ha párolod, akkor meg a vitaminból veszít, de nem lesz olyan savas. Teával szerintem semmiképp ne keverd, akkor már inkább babavíz, hogy az eredeti ízét ne módosítsa.
2009. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!