Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos lányomnak székrekedé...

9 hónapos lányomnak székrekedése van, mit tehetnék hogy megőnnyitsem a dolgát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a mézédes kamilla tea vált be reggel éhgyomorra.A vízbe forrald bele a cukrot de jó sokat mert így lebomlik két egyszerű cukorra és nem okoz gondot és tedd bele a kamillateát.Aztán várj meg fog érkezni hidd el.Ilyen ha gyakran előfordul orvossal írass fel sinlac pépet ami erre nagyon jó.De csak receptre kapható.üdv
2009. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
laveolac szirup, jobb mint az otthon kutyult dolgok. Nem gyógyszer,adhatod nyugodtan
2009. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok laevolacot mi is adtunk neki csak az volt a baj,hogy kihányta mert az tömény cukor.
2009. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a hagyományos szilvalekvár(1 kis kanál)+ langyos víz receptre esküszöm.
2009. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a L. szirup nem tömény cukor. Azok az anyagok találhatóak meg benne, amelyek az anyatejben is-amitől az anyatejes babáknak lazább a széklete. Édes íze van-ez igaz, ha kevés vízbe, tápszerbe, egyébbe kevered észre sem veszi, mjuk babám nem hányta ki "töményen sem", pedig nála érzékenyebb gyomrú babáról még csak nem is hallottam, napi rendszerességgel rókázgat, a szirupot mégis be tudta venni.
2009. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babóm sose hányt az anyatejtől de ettől igen.Én akkor is a kamillateára esküszöm.Az legalább nem gyógyszer.
2009. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!