Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám már 9 hónapos és egy...

Babám már 9 hónapos és egy ideje mindig felkel 5 körül tegnap egy kicsit több kaját adtam neki este 300ml körüli tápot, szabad ilyen sokat adni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert eddig csak 260ml evett.
2009. jún. 23. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy attól alszik jobban,lehet hogy ez az esős idő is belejátszik.Na meg nyilván azis hogy kevéssé éhes :)
2009. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megette, jol esett neki- egészségére. Szerintem nem lesz baja tőle...mivel 40ml kb a többlet mennyiség amit kapott. Hozzáteszem lehet az idő miatt alszik tovább a babád.

Mert az én lányom is tegnap szokott időben elaludt és fél7 körül szokott ébredni, és most hallom "beszélgetni".

2009. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy most korábban ébred, mint eddig szokott. De a többiek válasza pont ellenkező estre szól. Most akkor hogy értetted?
2009. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!