Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kétségbe...

Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Kislányom 4,5 hónapos. Remekül elvan az apukájával is, akár huzamosabb ideig is, szépen iszik cumisüvegből is, párom is már sokszor etette, és mindent remekül megcsinál körülötte. Szóval jól elvannak nélkülem is, legalábbis nappal. Holnap kora délután el kell utaznom (csak Budapestre megyek Szentgotthárdról), és éjszaka érnék vissza, illetve valamikor hajnalban, tehát az esti lefekvés páromra maradna. Pont ezért ma csináltunk egy főpróbát (az esti altatáson/lefekvésen kívül minden mást már többször csinált apuci is, sőt, mindig Ő fürdet), de csúnya vége lett. Kislányom vigasztalhatatlanul ordított, és az lett a dolog vége, hogy be kellett mennem, megnyugtattam, és Velem aludt el végül. Most mit tegyek? Képtelen vagyok úgy elmenni, és végezni a dolgom/jól érezni Magam, hogy közben az jár a fejemben, hogy kislányom keservesen sír. Lemondjam a programot? Mit csinálunk rosszul? Több időt/próbát kéne, kellett volna csinálni, hogy kicsikém megszokja, hogy apával is el lehet aludni?
2009. jún. 22. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
szerintem biztos érezte hogy ott vagy. Ha tudná biztosan hogy nem avgy ma otthon akkor kevesebbet sírt volna. Nyugodtan menj el szerintem, minden okés lesz,
2009. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
ne izgulj, menj csak el nyugodtan, ha nem érzi, hogy a közelben vagy biztosan nem lesz sírás.mert ha a másik szobában vagy a pici is érzi, hogy te a közelben tűkön ülve várod, hogy elaludjon, meg apa is feszültebb, mert be szeretné bizonyítani, hogy el tudja altatni. A párod meg fogja oldani a helyzetet.
2009. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztatást, nem hiszitek el, de elég jól lenyugodtam, hogy többen is azt írtátok, nem lesz gond. Köszönöm!
2009. jún. 22. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is menj el nyugodtam, semmi gond nem lesz.:)A Párod is és a babád is ügyesek lesznek.:))

Én 2 hete voltam először a barátnőmmel kicsit kikapcsolódni és féltem,h. a kislányom majd éjjel felkel és hát a páromnak nincs cicije akkor mi lesz.Hazaértem és kb. 15 perc múlva ébredt a kislányom, megérezte.:)

Érezd jól magad!

2009. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!