Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos kislanyom nem...

7 honapos kislanyom nem akarja meginni a tapszert. Valami otlet?

Figyelt kérdés
Mar igy is csak reggel es este kapja, de most mar 1-2 napja akkor sem akarja meginni. Kanalbol barmit megenne, de hat azert meg kellene a tej is neki. A Milumil 2-est kapja most. valami otlet, hogy esetleg mit tudnek csinalni, hogy meg igya? Elore is koszi a valaszokat.
2009. jún. 22. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
hallottam :van már banános tápszer
2009. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de melyik marka vajon? en nem lattam meg 7 honaposnak olyat...
2009. jún. 22. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
A Beba banános 9 hónapos kortól adható. És a Milupának van a gyümölcsöse ami színtén 9 hónaptól adható. Addig is próbálj igazi banánt turmixolni neki a tápiba, vagy baba gyümölcslével keverve adni. Tejpépet adsz már neki? Ha adsz neki tejpépet akkor azt ne vízzel higítsd hanem tápszerrel. Én is így adom 14 hónapos kislányomnak mert ő már egyáltalán nem fogadja el a tápszert.
2009. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, kozben adok pepet is, igaz azt sem eszi nagy etvagyal.
2009. jún. 22. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Humanna Baby-fit 1,Humana HA2(banános)DM tápszerek,Humana és Hipp( van banános, almás és azt hiszem vaníliás)

Gyümölcslével, már most is variálhatsz.

Karamell

Egy fél kávéskanálnyi cukrot karamellizálunk és a kész tápszerrel felöntjük. 7 hónapos kor után adhatjuk.Kakóval 8-9 hónapos kortól ízesítheted.

2009. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tegyél bele gyümilevet, Hipp stb. Nálam is voltak ilyen problémák, de ezzel a módszerrel megszűnt
2009. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nestlé Alete 6 hónapos kórtól vaníliás. Bár én még csak a Müller-ben láttam. A lányom csak ezt volt hajlandó meginni.
2009. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem jön esetleg a foga?Nálunk is volt egy kis átmeneti időszak amikor jöttek az első fogacskák,és nem szivesen evett cumisüvegből egy pár hétig...

2009. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!