Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor. Én az szűrtem le, hogy...

Akkor. Én az szűrtem le, hogy mégsem mindegy! Úgyhogy nem igaz, hogy mindegy a neme csak egészséges legyen! Akkor miért mondjuk ezt? Így illik?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt mindegy.Lányt szerettem volna.De így,hogy fiú így is imádom!!!


Vagy így rosszul hangzik???


2009. jún. 22. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem mindegy, amíg meg nem születik... Akkor már senki nem mondja, hogy háát, jobb lenne ha fiú/lány lenne.
2009. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is lányt szerettem volna.

Ezt mindenki tudta. A párom is kislányt várt.

2 fiunk van.

Imádjuk őket és sokszor rájöttünk, hogy mit is csinálnánk egy kislánnyal.

Mostmár így jó ahogy van.

2009. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első!

Én kimerem mondani,hogy lányt akartam.

Miért kell saját magunkat ámítani? Senkit nem bántunk meg vele.

2009. jún. 22. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is arról beszélek, persze, hogy kimondhatod, hogy te inkább lányt akartál, miért is ne... Csak azt mondom, hogy ha most adódna egy lehetőség, akkor nem hiszem, hogy átváltoztatnád a fiadat lányra, valamilyen varázslattal. Vagy igen?
2009. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze azt nem ; )
2009. jún. 22. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kisfiút éreztem az elejétől fogva, már kislány koromban elterveztem, hogy az első gyermekem fiú lesz, és majd vigyáz a kislányokra :) Ezzel szemben most várom első babámat, 39+5 hetesek vagyunk, és kislány... :D

Ez így alakult, ennek ellenére már most is imádom, és nagyon-nagyon várom, hogy megszülessen! Azért remélem, a következő baba kisfiú lesz :P

2009. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok. És biztosan az lesz!!!!Sok sikert.
2009. jún. 22. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szoktuk az egészségünket értéknek tekinteni. Teljesen természetesnek vesszük, hogy van. Ezt a mondást az értékeli egy kicsit másképp, akinek nem adatik meg, hogy egészségesen szülessen a gyereke. Tehát igazán annak kell örülni, hogy a gyerek egészséges, az összes többi teljesen lényegtelen. Az egészséges gyereknél nagyobb érték nincs, csak ritkán gondolunk arra, hogy ezzel mekkora ajándékot kaptunk.
2009. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm 3 fiút szült, de elsőre is lányt akart. Az utolsónál az uhról sírva jött ki, nem hitte el. Még szülés után is megkérdezte, hogy biztos fiú?

Fájt neki, de imádja mindhárom fiát.

Én sokáig fiút akartam elsőnek, de férjem lányt. És megbarátkoztatott a lány gondolattal, és már akkor Szabinánk volt, mikor még nem is voltam terhes. Szabina már 1 éves, és nem tudnám elképzelni, hogy fiam legyen, sőt , a következőt is lánynak szeretném:-)

2009. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

19.51-es

Szerintem most te nézed egy kicsit másfelől a dolgot.Nem a mondáson rágódunk.

Minden anyának persze az a legfontosabb,hogy egészséges legyen a lurkó,de a fiú kontra lány vitába ezek szerint nem vagy partner.

Azért köszönöm,hogy ennyire bölcsen hozzászólsz.:)

2009. jún. 22. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!