Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hetes a babám. Ilyen...

3 és fél hetes a babám. Ilyen picikéket kivisztek ilyen rossz időben? Egész hétre esőt ígérnek, akkor most nem tudom levinni egy hétig?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor esik, akkor mi nem mentünk ki ilyen picin ha nem muszáj.

én utálom ezt a vizes, nyálkás időt, most sem megyek ki szívesen

2009. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám már 2 hónapos és úgy gondolom ebbe a trágya időbe inkább nem viszem ki sétálni. Viszont a teraszra (fedett) azért kiviszem minden nap egy kicsit, és sokat szellőztetek. Egyébként szerintem ki lehet vinni ha jól bebugyolálod és letakarod hogy ne essen rá az eső. Csak akkor nem lát semmit - még annyit se amennyit egy ekkorka baba látna. Fáj a szívem hogy nincs séta, de nem akarom hogy megfázzon, ilyenkor könnyebben meghűl.
2009. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen volt szabad először kivinni, de akkor is csak jó időben, úgyhogy én nem vinném, csak 22 fok felett. Nekem nem a nyálkássággal van a bajom, mert be lehet ugye bugyolálni, van esővédő, inkább, hogy ne a hideg érje az arcát, amig nem szokta meg.
2009. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem mondtam, hogy vizes lenne a baba, azért mert vizes, nyálkás az idő! nem jól értetted amit írtam, + van egy 3,5 évesem már!

első voltam, és az utolsónak írtam

2009. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13:37 - én meg a kérdésfeltevőnek válaszoltam a magam véleményét, nem a tiedre irtam (miért is tenném, itt a kérdésekre válaszolunk, nem?) :) elnézést, ha félreérthető voltam.
2009. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!