Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós kisfiamnak oda adhatom...

11hós kisfiamnak oda adhatom azt, amit mi eszünk ebédre?

Figyelt kérdés
Ha összeturmixolom és nem elég híg mivel higítsam?
2009. jún. 22. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Sinlac péppel szoktam,kicsit édeskés íze van.

Én is adom amit mi eszünk,persze ha nem zsíros,stb.szval amit amúgy is ehet.

2009. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatod neki és én vízzel szoktam higítani. Sima babavízzel. Úgy kevésbé fűszeres is lesz neki a végeredmény.
2009. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj bocs,első vagyok,kicsit dinka ebben az időben,szval higítani vizzel szoktam én is,sűríteni sinlaccal.Mégegyszer bocsi.:-)
2009. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én már kb 1 hónapja minden nap adok neki abból amit mi eszünk (persze mértékkel) Én is simán vizzel higítom, bár nem nagyon kell, mert nem nagyon eszik meg semmit ami kicsit hígabb. 11 hós lány anyukája
2009. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos a kislányom és azt eszi amit mi. persze nem pacalt meg ilyeneket, de húslevest, főzeléet, tésztaféléket adok neki. És nem kell pépesíteni, mert már darabosat eszik. 6 foga van, mindent elrág
2009. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!