Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám elaludt a MT hordozóban....

Babám elaludt a MT hordozóban. Kivegyem belőle, vagy hagyjam benne aludni? 7 hetes.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd benne. Ha kényelmetlen lenne neki, úgyis jelezné.
2009. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nálunk volt egy időszak, amikor csak a hordozóban aludt el... volt, hogy 3-4órákat!! előtte és az óta sem alszik ennyit :) mindig hagytam benne, jelezte amikor már nem volt jó neki!!

ági

2009. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szép az a 3-4 óra, csak az első napokban aludt annyit a babám, azóta párszor ha előfordult. Azért is rendeltem a hordozót, mert nem tudtm semmit sem csinálni mellette. Ma érkezett, és tessék :)

Nem volt fárasztó addig viselni? És mi van azóta veletek, hogy alszik?

2009. jún. 22. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja sem lesz, hagyd nyugodtan aludni. Nekem 3 hetes a lányom és napközben szinte mindig alszik benne 1-2 órát.
2009. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!