Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki a...

Van itt olyan anyuka aki a baba 1 éves kora után visszament dolgozni?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg a bab elhelyezését?Bölcsi esetleg nagyszülök?
2009. jún. 22. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem, de ismerős igen. Bébiszittert bérelt fel, állandóra. Ő gondozta, nagyon ügyesen a picit.
2009. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én 3 hónapos korától dlgozom vállalkozó vagyok.Igaz csak fél állásba és a lakásom udvarába,én is bébiszittert kerestem és nagyon szuper pótanyukát találtam.
2009. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tesómnak a kislánya még egyéves se volt, amikor egy visszautasíthatatlan állásajánlatot kapott. Majdhogynem úgy történt a dolog, hogy elfújták a szülinapi tortán a gyertyát, és ment a kislány bölcsibe. Nagyon jó gyerek, nyugodt, semmi gond nem volt vele, a munkán kívül minden időt vele töltöttek a szülők, hála istennek beteg sem volt csak néhány alkalommal. Náluk semmi problémát nem okozott a bölcsi. (Már kilenc éves a kiscsaj)
2009. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!