Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kislányom eléggé taknyos...

5 hós kislányom eléggé taknyos 5 napja. Eddig sós vizes oldatot cseppentettem neki+kiszívtam de nem sokat segít. Milyen orrcsepet vegyek neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Anyatejet próbáltad már? Két-három csepp mindegyik orrlyukba.Ha nem kezdi el kiprüszkölni akkor orrszívóval könnyen kijön. Nem zavarja a babát,megszokta már,nem irritálja mint más orrcsepp vagy folyadék. Én a nagymamától tanultam és bevállt.
2009. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálnám, ha lenne tejcsi, de sajna nekem egyátalán nem volt. Köszönöm a segítséget
2009. jún. 22. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi ezt nem tudtam! Van valamilyen tengervizes orrspray ami állítólag nagyon jó és nem irritál. Sajnos a nevét nem tudom.
2009. jún. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Nekünk ezek váltak be: Oscillococsinum 3 napig,Sinupret csepp(ezt akár 2 hétig is),hársfatea,sós orrspray Fulimar,Isomar,Sterimar.....,orrszívás,estére max 3 napig Nasivin orrcsepp,párologtatás,gyakori szellőztetés,Béres csepp+hozzá Cebion,sok gyümölcs,sok folyadék.A vírusos nátha 2 hétig is elhúzódhat.
2009. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!