Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nagy baj van? Tapaszta...

Anyukák nagy baj van? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy így tettem fel a kérdést, de a rendszer egyfolytában belémkötött :(

Kisfiam holnap lesz 5 hónapos,4-5 napja nem eszik(szopik) rendesen csak kb 70-80 ml-t utána eltolja magát megfeszíti a hátát és ha a cicimet próbálom a szájába tenni, úgy üvölt ,mintha nyúznám:( Gondoltam ez a szopisztrájk, de ma reggel már sugárba hányt:( Szerda óta fogyott 150gr-t, dokinéni csak este lesz. Addig meg nem tudom mivel segíthetnék rajta.

Hányás után elaludt, üres pocival:(


Akinek volt már hasonló esete leírná, hogy hogyan alakult, múlt el ez a dolog?


2009. jún. 22. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni,de ne tapasztalatokra várj,hanem ha nincs gyerekorvos akkkor kórház gyerekosztály.
2009. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előző válaszolóval, irány a kórház, vagy az ügyelet.
2009. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
en orvoshoz vinnem mindenkepp, mert a hanyas nem tartozik a szopisztrajkhoz. a tobbi leirt dolog szopisztrajkra utal, nalunk a cumi miatt volt, pontosan igy. persze attol is fugg, hogy tenyleg sugarba hanyt(nem kerult veletlenul valami a garatba?torokba?, koho vagy oklendezik?) vagy laz? maga a szopisztrajk nem nyugtalanitana kulonosen de a hanyasnak oka van.jobbulast
2009. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
hogy a szopisztrajk hogy alakul azt leirhatom, de a hanyassal egyutt azonnal orvoshoz kell mennetek, ne varj tapasztalatokra, mert ez nem normalis igy
2009. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

ne várd meg az estét a dokinénivel, hanem vidd el ahhoz, aki épp rendel.

vagy nincs meg a dokinénid telefonszáma? hívd föl! de lássa orvos a babát mindenképp, minél hamarabb!


minden jót nektek!

2009. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen elviszem a dokinéninkhez, de csak 18:00-20:00ig rendel ma.

Törpi most alszik, hányás után vigyorgott, nem tűnt betegnek, de még sosem hányt.

Még nem mennék ügyeletre, ha felkel megpróbálom megetetni vagy itatni, hogy ki ne száradjon, ha ez nem megy akkor tuti ügyelet, de jobb lenne ha a dokinéninkhez mehetnénk,mert róla legalább tudom, hogy lelkiismeretes.

2009. jún. 22. 09:05
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyébként mitől hányhat egy szopis baba?
2009. jún. 22. 09:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, hogy erőlteted a kaját. És ettől ő a felesleget kihányta. Lehet, hogy egyszerűen csak nem éhes, te meg tömöd. A gyerekek életében sokszor van, hogy sokkal kevesbbet esznek mert épp fogzanak vagy csak lapang valami a szervezetében. Semmi képp ne erőltesd a kajálást de arra vigyázz, hogy ki ne száradjon. Adjál neki sok vizet mert ilyenkor a kicsik sokkal hamarabb kiszáradnak mint egy felnőtt.
2009. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja elfelejtettem írni nekem is sokszor kihánnya ha sokat eszik ezt hívják bukásnak. Nem ez történt véletlenül.
2009. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az erőltetés miatt lehet... De nem csak a felesleg jött ki, hanem irdatlan sok tejcsi:(

Bukás meg sosem volt ekkora mennyiségű.

Felhívtam a védőnőnket, azt mondta ha nincs láza és nem megy a hasa nincs baj, ezeket figyelgessem.


Ha most felkel cicit vagy babateát adjak neki?

2009. jún. 22. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!