Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hízott babátok 12 és...

Mennyit hízott babátok 12 és 15 hónapos kora között?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

az én fiam 20 dekát 4 hónap alatt, de ekkor jött ki 8 foga, szem-és első rágófogak,

16-18 hós kora között pedig 1 kg-t hízott, tehát bepótolta ami elmaradt

2009. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan, mert csak a mi szobamérlegunkon mérem itt-ott, azon meg ficánkolhat, de úgy tunik, nem nagyon szedett fel. igaz volt beteg is pár hétig, amit akkor fogyott, azt szedte vissza késobb. Foleg azt veszem észre, hogy hízás helyett mintha megnyúlt volna, cserélnem kell a ruhácskáit.
2009. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat!

Kisfiam sem nagyon akar hízni,mert most neki is egymás után jött ki a 2 kisőrlője és egy szemfoga,és szinte alig eszik napok óta.

2009. jún. 21. 22:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ,az én babám is inkább nyúlt,mint hízott.
2009. jún. 21. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia 1 évesen 10220 grammosak, másfél évesen pedig pont 1 kilóval voltunk többek. A doki meg volt eléggedve. a 15 hónapost nem tudom....:(
2009. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!